چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵

اعزام 20 نفر از فعالین حوزه نشریات دانشجویی دانشگاه اهواز به اختتامیه جشنواره کشوری "تیتر 10"

حمزه لویی

اختتامیه جشنواره کشوری رسانه و نشریات "تیتر 10" از تاریخ ۱۳لغایت ۱۵ شهریور ماه سال جاری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود دانشگاه اهواز نامزد دریافت هشت جایزه دراین جشنواره است. 20 نفر از فعالین حوزه نشریات دانشجویی دانشگاه اهواز به جشنواره اعزام خواهند شد.

به گزارش مفدا اهواز؛ دکتر فرهاد حمزه لویی مدیر فرهنگی وفوق برنامه دانشگاه از برگزاری اختتامیه جشنواره کشوری "تیتر 10" خبرداد.

 وی افزود: این جشنواره از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۵ شهریورماه سال جاری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود و دانشگاه اهواز نامزد دریافت ۲ جایزه دررقابت های سراسری و شش جایزه در بخش درون دستگاهی در این جشنواره است.

حمزه لویی ادامه داد؛ در حاشیه این جشنواره انتخابات خانه نشریات و انتخابات شورای مرکزی نظارت بر نشریات برگزار و کارگاه های تخصصی و عمومی در حیطه نشریات، همزمان با انتخابات انجام می شود.

مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه تصریح کرد؛ مدیرمسئول و در صورت عدم حضورمدیر مسئول، سردبیر نشریه به جشنواره اعزام خواهد شد.

لازم به ذکر است، مدیر مسئول و سردبیر حداقل می بایست دو ترم از تحصیلشان باقی مانده باشد و همچنین در شش ماهه دوم سال ۹۶_۹۵حداقل یک نشریه به چاپ رسانده باشند.

گفتنی است، بنا بر اطلاعات دبیرخانه جشنواره "تیتر 10" ، عدم ثبت اطلاعات در سامانه به منزله انصراف از شرکت در اختتامیه و کارگاه ها خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.