چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶

مریم دهقانی به عنوان دبیر سومین همایش کانون‌های قرآن و عترت وزارت بهداشت انتخاب شد

مریم دهقانی

سومین همایش فعالان کانون‌ها و نشریات قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد شهریورماه ۹۶ برگزار خواهد شد، دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی لرستان به عنوان دبیر این همایش انتخاب شد.

‍ به گزارش مفدا لرستان، سومین همایش فعالان کانون‌ها و نشریات قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با هدف  آشنایی و ارتقای سطح دانش فعالان کانون‌های قرآن و عترت و نشریات قرآنی و همچنین هم اندیشی و توانمندسازی فعالان این کانون‌ها به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار خواهد شد.
در این همایش، فعالان کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و همچنین فعالان نشریات قرآنی دانشگاه‌ها، در خصوص افزایش سطح کیفی فعالیت‌های کانون‌های قرآن و عترت و ارائه راهکارهای لازم به منظور بهبود فعالیت‌های این کانونها با یکدیگر بحث و تبادل نظر خواهند کرد.
بنا بر این گزارش، این همایش از روز ۳ لغایت ۶ شهریور ماه سالجاری با حضور تعداد ۳۵۰ نفر از اعضاء شورای مرکزی کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی به مدت ۳ روز و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار خواهد شد. مریم دهقانی دبیر کانون قرآن و عترت دانسگاه علوم پزشکی لرستان به عنوان دبیر سومین همایش کانون های قرآن و عترت وزارت بهداشت انتخاب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.