چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱

مدیر تربیت بدنی دانشگاه:

مربیان و ناجیان غریق دانشگاه علوم پزشکی شیراز تحت پوشش بیمه قرار گرفتند

بیمه سازی ناجیان و مربیان استخر

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حال حاضر تمامی مربیان و ناجیان غریق شاغل در این مدیریت علاوه بر استفاده از خدمات کامل تامین اجتماعی و نیز تغییر وضعیت استخدامی از قرارداد ساعتی به استخدام شرکتی، از مزایای دریافت حقوق منظم و ماهیانه نیز برخوردار شده اند.

به گزارش مفدا شیراز، بیش از ۶۰ تن از مربیان و ناجیان غریق شاغل در مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیمه شدند.

دکتر حیدر صفرپور با اعلام این خبر گفت: پس از چند ماه رایزنی با شرکت های تامین نیروی انسانی طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق گردیدیم تا کلیه ناجیان غریق و مربیان شنای شاغل در مجموعه های ورزشی این مدیریت را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی درآوریم.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این موضوع که این تعداد از شاغلین شامل مربیان و ناجیان زن و مرد می شود ادامه داد: در حال حاضر تمامی مربیان و ناجیان غریق شاغل در این مدیریت علاوه بر استفاده از خدمات کامل تامین اجتماعی و نیز تغییر وضعیت استخدامی از قرارداد ساعتی به استخدام شرکتی، از مزایای دریافت حقوق منظم و ماهیانه نیز برخوردار شده اند.

صفرپور توضیح داد: در بسیاری از دستگاه های دولتی و خصوصی کشور، این قشر زحمتکش حتی با سابقهء بیست سال اشتغال و خدمت هنوز هیچگونه بیمه و سابقه تایید شده ای نداشته و هر چند ماه یک بار حقوق دریافت می نمایند در حالیکه با توجه به پیگیری های چند ماههء این مدیریت و حمایت های بسیار خوب ریاست و معاون فرهنگی دانشگاه موفق گردیدیم تا علاوه بر بیمه شدن این عزیزان و دریافت حقوق منظم بصورت ماهیانه، سوابق کاری آنان نیز منظور و ثبت شود. 

وی گفت: علیرغم بار مالی نسبتا بالایی که اجرای این پروژه به سیستم مالی دانشگاه تحمیل نمود اما با توجه به تاثیر مثبتی که چنین تغییری می توانست در ارتقاء سطح رفاهی و رضایتمندی این همکاران زحمتکش بگذارد تصمیم مدیران ارشد دانشگاه بر آن شد تا در صدد رفع این مشکل چند ساله برآمده و خوشبختانه در حال حاضر این روند بصورت کامل اجرایی شده و از ابتدای سال جاری مربیان و ناجیان غریق این دانشگاه بصورت ماهیانه حقوق دریافت داشته و از مزایای بیمه تامین اجتماعی نیز برخوردار شده اند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، علت تعویق در پرداخت حق الزحمه ناجیان و مربیان استخر دانشگاه در سه ماهه اول سال را پیگیری و طولانی شدن روند اداری بیمه سازی این افراد اعلام نمود و اظهار داشت که از ابتدای تابستان جاری تا کنون حق الزحمه ناجیان و مربیان تربیت بدنی این دانشگاه بصورت ماهیانه پرداخت شده و این روند استمرار خواهد یافت.

صفرپور در پاسخ به سوالی در مورد حفظ سوابق گذشته شغلی ناجیان و مربیان استخر علوم پزشکی شیراز، به خبرنگار مفدا در شیراز گفت: حفظ و لحاظ نمودن این سابقه به درخواست خود این گروه بستگی دارد و این ناجیان و مربیان در صورت تمایل می توانند از طریق شرکت تامین نیروی انسانی متبوع و رایزنی با سازمان بیمه تامین اجتماعی و احتمالا پرداخت مبلغی معین، سوابق بیمه ای خود را لحاظ کنند.

وی اظهار داشت: مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز این آمادگی را دارد تا در زمینه حفظ سوابق حرفه ای و بیمه ای این افراد، همکاری های لازم را ارائه نماید.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اولین دانشگاه علوم پزشکی کشور می باشد که موفق به بیمه کردن مربیان و ناجیان شاغل در مدیریت تربیت بدنی خود شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.