چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴

بازدید معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه و جمعی از همراهان از بیمارستان رازی

بازدید

دکتر ابوالفضل ذاکریان، معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران و هیئت همراه از بیمارستان رازی بازدید کردند.

به گزارش مفدا تهران، بیمارستان رازی، جلسه روز دوشنبه 4 بهمن 1400 با حضور دکتر ابوالفضل ذاکریان معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، دکتر ابوالفضل زنده دل رئیس بیمارستان رازی، دکتر هادی مخترع مدیر بیمارستان ، دکتر رامین رحیم نیا مدیر برنامه ریزی منابع مالی و بودجه، دکتر مسعود میر معینی مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی، مهناز طاهری پور سرپرست مدیریت امور مالی، محمدرضا شهبازی مقدم رئیس اداره برون سپاری و جمعی از مدیران و کارشناسان معاونت مدیریت توسعه و دفتر فنی دانشگاه، مهندس محمدی نماینده شرکت نوین ابنیه و همکاران، در دفتر ریاست بیمارستان رازی برگزار شد. 
در ابتدای این جلسه دکتر ذاکریان ضمن این که  از زحمات ریاست و مدیریت بیمارستان در خصوص رفع موانع و مشکلات پیش آمده در راه اندازی و بهره برداری از ساختمان جدید بیمارستان قدردانی می کنیم ، می خواهیم با  تشکیل این جلسه مشکلات و چالش هایی که این بیمارستان با آنها مواجه است را بررسی کرده و  در پایان جلسه به یک نتیجه گیری کلی دست پیدا کنیم.
در ادامه دکتر  رامین رحیم نیا بر اهمیت شاخص تراز هزینه درآمد اشاره کرد و  بر مدیریت هزینه از سوی مسئولین بیمارستان تاکید کرد.
در ادامه طاهری پور با اشاره به  وضعیت مالی بیمارستان در بازه زمان 1398 تا 1400 مطالبی را مطرح کرد. همچنین دکتر میر معینی در خصوص تامین نیروی انسانی قول مساعدت و همکاری دادند.
در ادامه دکتر زنده دل با تاکید بر اتمام هر چه سریعتر رمپ بیمارستان، در خصوص رفع مشکلاتی مرتبط با این موضوع از قبیل مسیر ورود و خروج مراجعین به بیمارستان و نیز ساماندهای وضعیت درمانگاهی تاکید کرد.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.