چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷

مدیرامور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد:

تصحیح دانش و بینش دانشجویان درباره نماز لازمه ارتقاء فرهنگ اقامه نماز است

خراسانی

مدیرامور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در نشست حلقه صالحین با موضوع راههای دعوت به نماز گفت: برای توسعه و ارتقاء فرهنگ اقامه نماز باید کارهایی را در حوزه تصحیح دانش و بینش دانشجویان درباره نماز انجام داد.

به گزارش مفدا یزد، حجه الاسلام علیرضا خراسانی ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: نماز محور همه تلاش هایی است که انسان به عنوان بنده خدا انجام می دهد، هر چه نماز با شوق و رغبت و کیفیت بیشتری اقامه شود سایر تلاش های انسان مسلمان نیز با همین ویژگی ها همراه خواهد شد.


وی تاکید کرد: برای توسعه و ارتقاء فرهنگ اقامه نماز باید کارهایی را در حوزه تصحیح دانش و بینش دانشجویان درباره نماز انجام داد. برگزاری دوره های معرفت افزایی باید مورد توجه قرار گرفته و در کنار آن از کارهای هنری و ادبی نباید به هیچ وجه غافل بود.


مدیرامور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد همچنین عنوان داشت: جدای از آن باید کارهایی را نیز برای تجهیز نماز خانه ها، تنظیم برنامه‌های دانشگاه به طوری که امکان اقامه نماز برای همگان فراهم شود، محور قرار دادن نمازخانه های دانشگاه برای سایر فعالیت ها و... صورت پذیرد.

نشست حلقه صالحین با موضوع "راههای دعوت به نماز"  ویژه پرسنل معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در سالن کنفرانس معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.