یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹

سومین جلسه هماهنگی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر برگزار شد.

جلسه آلمپیاد

با حضور ریاست دانشگاه سومین جلسه هماهنگی مسئولین کمیته های المپیاد ورزشی تشکیل شد .

به گزارش مفدا شهرکرد : در راستای برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور ، ریاست محترم دانشگاه جهت بررسی روند اجرایی المپیاد ، مسئولین کمیته ها را به حضور پذیرفت.

امروز از ساعت 12 ، مسئولین کمیته های سیزدهمین المپیاد ورزشی آخرین اخبار خود را در خصوص پیشرفت امور در برگزار ی المپیاد برای ریاست دانشگاه تشریح کردند.

در ابتدا معاون دانشجویی فرهنگی ضمن تشکر از همدلی اعضا و حمایت ریاست محترم دانشگاه در خصوص برگزاری المپیاد ، گزارشی کلی در خصوص آماده شدن خوابگاهها و اماکن ورزشی و دیگر امور ارائه نمود .

هاشمی نیا در خصوص راه اندازی کلینک شبانه روزی جهت شرکت کنندگان المپیاد  مطالبی را عنوان کرد و خواستار تجهیز این کلینیک شد.

پس از آن دکتر رئیسی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه ، نکاتی را در خصوص تاسیسات و سیستم برق و ... جهت حاضرین در جلسه  تشریح کرد،  وی در ادامه از مذاکره با شرکت طرف قراداد طبخ غذا بیان نمود و خواستار اطلاعات و آمار دقیق تعداد شرکت کنندگان در المپیاد شد.

پس از آن دکتر فدایی معاون بهداشتی و دکتر درخشان معاون درمان  دانشگاه ،  هر کدام بصورت جداگانه در خصوص تجهیز کلینیک درمانی المپیاد و خدمت رسانی بهداشتی و درمانی  در برگزاری المپیاد مطالبی را بیان کردند.

در پایان دکتر خالدی ریاست دانشگاه تاکید کردند : در خصوص تهیه بسته سوغات جهت شرکت کنندگان در المپیاد حتی الامکان از محصولات استان استفاده شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.