یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲

دانشجویان دانشکده پرستاری آباده به جمع خیرین سلامت فارس پیوستند

دانشکده پرستاری آباده

دانشجویان ورودی ۹۲ دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) شهرستان آباده با اهداء هزینه جشن فارغ التحصیلی خود برای ساختن بیمارستان فوق تخصصی سرطان جنوب، خود را در زمره نیکوکاران و خیرین عرصه سلامت فارس درآوردند.

به گزارش مفدا شیراز، رییس دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده، گفت: دانشجویان پرستاری ورودی ۹۲ این دانشکده با هدف ترویج حس نوعدوستی در جامعه،  هزینه جشن دانش آموختگی خود را برای ساخت بیمارستان سرطان جنوب اهدا کردند که در پانزدهمین اجلاس مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس این دانشجویان در شمار نیکوکاران استان فارس قرار گرفته و از آنان تقدیر شد.

دکتر "علیرضا توکل" افزود: نیکی به دیگران اصل و محور همه خوبی ها و دژ استوار و زکات نعمت ها است؛ احسان، خدمتی سودمند است که زیان در آن راه ندارد و لبیک گفتن به نیروی ذاتی و درونی است؛ زیرا تمایل به خوبی و انجام دادن کارهای نیک، از ویژگی هایی است که خداوند حکیم در نهاد انسان قرار داده است.

وی اضافه کرد: نیکوکاری، بهره ای ماندنی و غنیمتی پایدار است؛ بالاترین زراعت و سودآورترین سرمایه است؛ نیکی کردن پاسخ گفتن به ندای پروردگار است؛ خداوندی که هیچ عملی را بی جواب نمی گذارد و به نیکوکاران وعده پاداش در دنیا و آخرت داده است؛ او خود فرموده است پاداش نیکی را ضایع نمی کند؛ او توانگر و بخشنده ای است که مقابل هر عمل نیکی، چندین برابر آن پاداش می دهد.

رییس دانشکده پرستاری آباده، با اظهار خرسندی و تقدیر از این دانشجویان، گفت: کار نیکو، انفاق و کمک به عزیزان، موهبتی است که خداوند بزرگ نصیب هر کسی نمی کند؛ آنان که با روح بلند و مناعت طبع، دل پُرمحبت و دستانی گشاده و بخشنده، همنوعان خود را دوست دارند و شیرینی و طعم خوش زندگی را برای دیگرا ن نیز آرزو دارند؛ آنها به یقین، در پیشگاه حق تعالی عزیز و گرامی هستند و از بهترین پاداش برخوردار هستند.

گفتنی است، دانشجویان ورودی ۹۲ دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) شهرستان آباده با اهداء هزینه جشن فارغ التحصیلی خود برای ساختن بیمارستان فوق تخصصی سرطان جنوب، خود را در زمره نیکوکاران و خیرین عرصه سلامت فارس درآوردند.

پانزدهمین اجلاس مجمع خیرین تامین سلامت فارس، نوزدهم مرداد با حضور مسوولان کشوری و استانی در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز، برگزار و از نیکوکاران برگزیده حوزه سلامت فارس تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.