یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴

سه بیمار دچار انسداد عروق کرونر در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا تحت عمل قلب باز قرار گرفتند

سه بیمار دچار انسداد عروق کرونر در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا تحت عمل قلب باز قرار گرفتند

دکتررضا خواجه فوق تخصص جراحی قلب و عروق و سرپرست گروه جراحی قلب بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسااز انجام سه عمل قلب باز بر روی سه بیمار در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش مف دا- فسا به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا ؛دکتررضا خواجه فوق تخصص جراحی قلب و عروق و سرپرست گروه جراحی قلب بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسااز انجام سه عمل قلب باز بر روی سه بیمار در این بیمارستان خبر داد.

دکترخواجه افزود: این سه بیمار که آقای 75 ساله و دو خانم 65 و 75 ساله می باشند، با درد قفسه سینه و تنگی نفس به بیمارستان مراجعه کردند که پس از بستری شدن و با انجام آنژیوگرافی توسط متخصصین قلب ، تنگی و انسداد عروق کرونر تشخیص داده شد و به جراح قلب ارجاع داده شدند.

سرپرست گروه جراحی قلب بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) گفت : عملهای فوق در اتاق عمل بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) فسا و با موفقیت بر روی این سه بیمار انجام گردید و بیماران دوره بهبودی را در آی سی یو جراحی قلب گذرانده و در شرایط بسیار خوبی می باشند.

گفتنی است در این عمل ها که با موفقیت در اتاق عمل جراحی قلب باز بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا انجام گرفت تیمی مشتمل بر رضا خواجه جراح و سرپرست گروه ، آقای امیر خداداد دستیار ، خانم دکتر احمدی سرپرست گروه بیهوشی قلب و خانم رحیمی مسوول آی سی یو قلب حضور داشتند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.