یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲

قدردانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از حضور فعال انجمن علمی دانشکده دندانپزشکی در اردوی جهادی

دکتر ابراهیم زاده

دکتر فریمان ابراهیم زاده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از حضور فعال انجمن علمی دانشکده دندانپزشکی در اردوی جهادی منطقه دراقانلو بجنورد تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از حضور فعال انجمن علمی دانشکده دندانپزشکی در اردوی جهادی منطقه دراقانلو بجنورد تقدیر و تشکر نمود.
این اردو در قالب تیم پزشکی گروه شهید احمد کاظمی با همکاری انجمن علمی دانشکده دندانپزشکی در شهرستان بجنورد روستای دراقانلو و در مرکز بهداشت دراقانلو از تاریخ 10 مرداد ماه تا 19 مرداد ماه برگزار گردید. دکتر فریمان ابراهیم زاده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در نشست بررسی مسایل و مشکلات انجمن علمی دانشکده دندانپزشکی ضمن تقدیر و تشکر از دبیر انجمن علمی خانم گیلدا حسن آبادی و اعضای این انجمن خدمات دندانپزشکی انجام شده در این اردو را که شامل:
* 800 نفر معاینه و مشاوره دندانپزشکی
*  400 مورد کشیدن دندان
*  220 مورد ترمیم دندان شامل ترمیم
کلاس یک و دو امالگام، کلاس یک و سه و چهار کامپوزیت
*  30 مورد فیشور سیلانت
* 40 مورد وارنیش فلوراید تراپی
* آموزش بهداشت دهان و دندان
بسیار ارزشمند توصیف نمود و ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی بعمل آمده در خصوص فعالیت های جهادی در حوزه دانشجویی در سال تحصیلی آینده شاهد پویایی و نشاط و خودباوری زیادی در میان دانشجویان خواهیم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.