یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴

حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اردوهای جهادی این دانشگاه

1

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز که در اردوهای جهادی سال های پیش این دانشگاه حاضر شده بود، امسال نیز به قرار هر ساله از نزدیک در جریان روند برگزاری اردو قرار گرفت.

به گزارش مفدا تبریز ، دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه حسینجانی بخشدار بخش شادیان شهرستان چاراویماق از اردوی جهادی که به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه در منطقه برگزار می شود بازدید کرد.

صومی قبل از بازدید با بخشدار شادیان دیدار کرد و در مورد مسائل بهداشتی و درمانی این بخش به خصوص مرکز بهداشت آغجه ریش که دانشجویان در حال خدمات دهی به روستاییان آنجا بودند گفتگو کرد.

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز ضمن بازدید ازهمه قسمت های اردوی جهادی افزود: امسال اردوی جهادی بسیج دانشجویی خیلی گسترده تر شده است. وی گفت: قسمت های چشم پزشکی و متخصص اطفال و داخلی و آزمایشگاه نسبت به سال قبل اضافه تر شده است.

با بررسی های انجام گرفته رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه بخشدار شادیان مشخص شد روستای دوه یاتاغی به ۲ بهورز نیاز دارد ، روستای اورتاسو نیز که یک نفر بهورز مرد دارد لازم است یک بهورز زن نیز داشته باشد.

با توجه به بررسی های انجام گرفته و نتایج به دست آمده از این بررسی ها ، صومی قول مساعد کمک به ارتقا وضعیت بهداشتی و درمانی روستاهای مربوطه را داد.

لازم به ذکر است، در این اردو نزدیک ۲۵۰۰ نفر از مردم بخش شادیان چارویماق پایش شده اند که این تعداد گسترش کار های بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را نسبت به سال قبل می رساند که شایان تحسین است.

صومی قول ارجاع بیمارانی را که نیاز به بستری دارند را به بیمارستان های تبریز داد و گفت : این بیماران توسط بسیج به بیمارستان انتقال داده شوند و توسط بیمارستان با هزینه های دانشگاه به طور رایگان ادامه درمانهایشان پیگیری گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.