شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴

دکتر صادقیان: آموزش و توانمندسازی کارکنان موجب ارتقای خدمات دهی سازمان می شود

جلسه

باحضور دکتر محمدحسین صادقیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و دکتر سیدکامیار میرسلامی مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، جلسه شورای مدیران معاونت باهدف بررسی راهکارهای صیانت در معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، جلسه شورای مدیران که به صورت هفتگی در راستای حل مشکلات و چالش های مدیریت ها و بخش های معاونت برگزار می شود، روز دوشنبه 20 دیماه 1400 از ساعت 13:30 تا 15:30 در سالن شورای معاونت تشکیل شد و در ابتدای جلسه، مدیران و مسئولان معاونت دانشجویی فرهنگی به بیان اولویت ها و چالش های واحد خود پرداختند.
سپس، دکتر صادقیان گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران بعنوان دانشگاه مادر باید چالش ها و تجربیات خود را به وزارتخانه اعلام کند و نقش خود را در بهبود وضعیت تصمیم گیری های کلان کشوری بدرستی ایفا کند.
وی ادامه داد: یکی از عوامل مهم و موثر در افزایش بازدهی کارمندان، موضوع ارزشیابی کارکنان است که گاهی سنجش و ارزیابی به درستی صورت نمی گیرد و باید در مواجهه با این موضوع، به سمتی حرکت کرد که امتیازات کاملا واقعی باشند تا بتوان نسبت به آن، تصمیمات مدیریتی گرفته شود. همچنین آموزش و توانمندسازی کارکنان می تواند موجبات ارتقای خدمات دهی سازمان را محیا سازد.
در ادامه، دکتر میرسلامی با تاکید بر پیشگیرانه بودن نگرش دفتر بازرسی، گفت: سعی شده عوامل موثر در بروز ناهنجاری هایی که به شکایت در دفتر بازرسی ختم می شود، شناسایی و برای رفع آنها در حال پژوهش و بررسی دقیق، علمی و عملی هستیم.
وی در ادامه گفت: بازرسی یک ظرفیت خوب برای کمک به سایر بخش های سازمان است تا بتوانند در کنار هم برای رفع اشکالات موجود خدمات مناسبی ارائه کند.
در ادامه، حاضران به بررسی موضوعات صیانت از حقوق شهروندی و برنامه عملیاتی پرداختند و مقرر شد دفتر بازرسی با کمک به معاونت بتواند استانداردهای صیانت از حقوق شهروندی را نهادینه کند تا دانشجویان بعنوان بزرگترین گروه گیرندگان خدمات مجموعه معاونت دانشجویی فرهنگی، بتوانند از حقوق مناسبی برخوردار شوند.
در پایان، پس از بحث و گفتگو پیرامون موارد یادشده، سرفصل های جلسه بعدی و فهرست اقدامات آینده تنظیم شد تا اولویت های اجرایی مشخص شود.
خبرنگار: کامران محمدیان

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.