یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه:

دانشجویان چشمان بینای دانشگاه هستند

نشست با معاون آموزش

دکتر عمادممتاز در جلسه شورای صنفی دانشجویان گفت:دانشجویان به عنوان چشمان بینای دانشگاه شناخته می شوند.

به گزارش مفدا همدان و به نقل از روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، دکتر عمادممتاز در نشست صمیمی با اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه گفت: دانشجو باید دغدغه‌مند باشد مشکلات را دریابد و آنرا بدون واهمه طرح کند.

وی با بیان اینکه دانشجو در محیط است و مشکلات آموزشی و دانشجویی را می بیند اظهار کرد: از این پس نمایندگان دانشجویی به نمایندگی از طرف همه دانشجویان می توانند، معاونت آموزشی را به موقع در جریان دغدغه ها و مشکلات خود قرار دهند تا در نزدیکترین زمان مشکلات بررسی و مرتفع شود.

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه با اشاره به اینکه حل مشکلات زمان بر و اصلاح آن نیازمند بررسی است گفت: بعضی از مسایل و معضلات منطقی، علمی و قانونی و قابل حل در دانشگاه است و برخی موارد وزارتی است که تصمیم گیری نهایی با وزارت است ولی در هر صورت ما تلاش خواهیم کرد نگرانی ها و دغدغه های دانشجویان را در کنار دیگر الویتهای آموزشی پیگیر باشیم.

دکتر عمادممتاز ارتقای کیفیت آموزشی را از الویتهای معاونت آموزشی برشمرد و از نمایندگان دانشجویان خواست در فرایند آموزشی هرجا نقطه ابهام و مشکلی را احساس می کنند آن را بیان و پیگیر موضوع باشند تا بتوانیم با کمک یکدیگر آموزش دانشگاه را به پیش ببریم.

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه بر برگزاری حضوری امتحانات تاکید کرد و افزود: سیاست معاونت آموزشی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری حضوری آزمونهاست و هنوز تصمیمی برای حضوری برگزار شدن دوره آموزشی ترم آینده گرفته نشده است ولی بنا به صحبتهای رییس جمهوری به احتمال زیاد در ترم بعد هم آموزش و هم برگزاری آزمونها حضوری خواهد شد و در نهایت هر اتفاقی که بیفتد ما تابع تصمیم وزارت بهداشت خواهیم بود.

نمایندگان دانشجویان در همه رشته های آموزشی دانشگاه، مشکلات خود را از جمله جزیره‌ای عمل کردن گروه‌های مختلف آموزشی، نبود پل ارتباطی دانشجویان با معاون آموزشی، شفافیت نمرات، فعالیت کتابخانه مرکزی، توزیع نامناسب اینترن، کار آموزی دانشجویان و تقویم آموزشی در این جلسه بیان کردند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.