شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸

دیدار صمیمی و چهره به چهره معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و مشاور اجرایی معاونت با دانشجویان ساکن خوابگاه سمیه

خوابگاه

دکتر محمدحسین صادقیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه به همراه یوسف مسعودیان مشاور اجرایی معاونت، باحضور در خوابگاه پسرانه سمیه در روز شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س)، نشستی صمیمی را با ساکنان این خوابگاه برگزار کردند.

به گزارش مفدا تهران، این دیدار صمیمی عصر روز پنجشنبه ۱۶ دیماه 1400 همزمان با سالروز شهادت دخت نبی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، از ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۸:۴۵ و با هدف بازدید از امکانات خوابگاه در زمینه های رفاهی، ورزشی، تأسیساتی و ... و شنیدن صحبت های دانشجویان ساکن خوابگاه سمیه دانشگاه علوم پزشکی تهران، برگزار شد.
در این برنامه دکتر صادقیان با همراهی مسعودیان ضمن بازدید از اماکن دانشجویی، امکانات رفاهی و تاسیساتی و اتاق دانشجویان، نشستی را با دانشجویان و نمایندگان شورای صنفی در نمازخانه خوابگاه برگزار کردند و از نزدیک با آنها به گفت و گو پرداختند.
از مهمترین مواردی که دانشجویان مطرح کردند می توان به: حوزه های تاسیساتی و زیرساختی، ظرفیت اتاق ها، سیستم کارت زنی تغذیه، کتابخانه و سالن مطالعه، حجم و سرعت اینترنت، ارتقای کیفیت غذا، پیجر خوابگاه، بهینه سازی وضعیت یخچال ها، کمدها و ... اشاره کرد که مقرر شد برنامه ریزی در زمینه ارتقای وضعیت موجود صورت گیرد.
توضیح اینکه، ارتباط چهره به چهره و صمیمی با دانشجویان با حضور میدانی مدیران و مسئولان معاونت در بین دانشجویان و شنیدن مستقیم پیشنهادات و مسائل رفاهی دانشجویان، در اولویت برنامه های معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه قرار دارد.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.