شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵

برگزاری تمرینات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

دانشگاه علوم توانبخشی

تمرینات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه از آبان ماه سال جاری و با حضور تعداد حدودا ۴۰ نفر از دانشجویان و زیر نظر "محمدرضا حیدریان" مربی تیم ملی فوتسال برگزار شد.

 به گزارش مفدا علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛ "یاسر طهماسبی" مدیر اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: تمرینات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه از آبان ماه سال جاری و با حضور تعداد حدودا ۴۰ نفر از دانشجویان و زیر نظر "محمدرضا حیدریان" مربی تیم ملی فوتسال آغاز شد، دانشجویان هفته ای ۳ الی ۴ جلسه زیر نظر این مربی تمرینات خود را پیگیری می کنند.
این تمرینات روزهای شنبه و دوشنبه در سالن ورزشی دانشگاه و روزهای چهارشنبه و جمعه در سالن دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود. این تمرینات جهت آماده سازی و شرکت تیم فوتسال جهت مسابقات انتخابی منطقه ده و همچنین مسابقات کشوری می باشد. 
وی افزود؛ پس از این مسابقات که در بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود مقرر شد لیگ فوتسال منطقه ده با حضور ۶ تیم دانشگاه توانبخشی و سلامت اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و دانشگاه علوم پزشکی شاهد برگزار گردد. 
مسابقات لیگ منطقه ای بصورت ماهیانه دو مسابقه خواهد بود و مقرر گردید تا پایان سال تحصیلی دانشجویان به طول بیانجامد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.