جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹

مسابقات انتخابی فوتسال دانشگاههای علوم پزشکی منطقه غرب کشور به میزبانی سنندج به کار خود پایان داد/تیم های همدان و کرمانشاه به مسابقات کشوری راه یافتند

مسابقات انتخابی فوتسال دانشگاههای علوم پزشکی منطقه غرب کشور به میزبانی سنندج به کار خود پایان داد/تیم های همدان و کرمانشاه به مسابقات کشوری راه یافتند

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی غرب کشوربه منظور راهیابی به مسابقات کشوری و به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی که از روز چهارشنبه ۲۲ دی ماه  به میزبانی کردستان برگزار شده بود با معرفی تیم های منتخب به کار خود پایان داد.

علی بابازاده در گفتگو با خبرنگار مفدا کردستان تصریح کرد:این دوره از مسابقات ساعت ۸ شب چهارشنبه ۲۲ دی ماه در سالن ورزشی شماره یک دانشگاه کردستان آغاز  شد و تیم های دانشگاه‌های علوم پزشکی کردستان، کرمانشاه، همدان و ایلام به صورت دوره ای به مصاف هم  رفتند.همچنین تیم های همدان و کرمانشاه بانتیجه ۲بر۲ و تیمهای کردستان و ایلام ۳بر۳ به تساوی رسیدند.
وی در ادامه افزود:روز دوم بازی ها ۲۳ دی ماه از ساعت ۱۸،با دیدار تیم های کردستان و همدان با نتیجه ۲بر۲ و ایلام وکرمانشاه با نتیجه ۷بر۱ به نفع کرمانشاه خاتمه یافت.
بابازاده تصریح کرد:روز سوم مسابقات به دلیل حساسیت بازی و مشخص  نبودن تیم صعود کننده با هماهنگی اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با دانشگاه کردستان مسابقات بصورت همزمان  ساعت ۱۱ صبح جمعه ۲۴ دی ماه برگزار شد.
 در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ۲ تیم کردستان و کرمانشاه با هم به رقابت پرداختند و تیم کرمانشاه توانست با نتیجه ۴بر۲ به برتری دست یابد.
همچنین در مسابقه دیگر که در سالن ورزشی شماره۲ دانشگاه کردستان برگزارشد،  تیم همدان توانست با نتیجه ۱بر۰ ایلام را شکست دهد.
رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:در پایان مسابقات فوتسال دانشگاههای علوم پزشکی منطقه ۳ کشور که به میزبانی سنندج برگزار شد تیم های کرمانشاه با ۷ امتیاز و همدان با ۵ امتیاز توانستند به مرحله کشوری راه یابند و تیم های کردستان با ۲ امتیاز و ایلام با ۱ امتیاز از دور مسابقات حذف شدند.
علی بابازاده در ادامه اظهار داشت:در پایان مسابقات به شرکت کنندگان تیم های اول و دوم و سوم با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، احکام و لوح یادبود اهدا شد.
گفتنی است در حاشیه این دوره از مسابقات فوتسال از طرف کمیته فرهنگی  کتاب‌هایی به رسم یاد بود به شرکت کنندگان اهدا شد و بر همین اساس مسابقه کتابخوانی برگزار و به نفرات برتر نیز جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.