جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۱

مدرس کارگاه "مهارت مدیریت هیجان":

هیجانات نشانه هایی هستند که به ما کمک می کنند تا به افکار و اندیشه هایمان جواب دهیم

مدیریت هیجان فسا

به همت انجمن علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی فسا با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان معاونت فرهنگی و دانشجویی ، کارگاه آموزشی آنلاین "مهارت مدیریت هیجان با نگاهی به مدیریت استرس امتحان " ویژه دانشجویان در فضای ادوب کانکت برگزار گردید.

به گزارش مفدا فسا، به همت انجمن علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی فسا با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان معاونت فرهنگی و دانشجویی ، کارگاه آموزشی آنلاین "مهارت مدیریت هیجان با نگاهی به مدیریت استرس امتحان " ویژه دانشجویان در فضای ادوب کانکت برگزار گردید.

خانم سیده مریم دهقانی کارشناس سلامت روان و مدرس کارگاه ، هدف از برگزاری این جلسه را آموزش دانشجویان در خصوص مدیریت هیجان و در راستای آن، مدیریت استرس های قبل از امتحان ذکر نمود.

مدرس کارگاه در ادامه به تعریف علمی و مفهومی از هیجان پرداخت و خاطر نشان کرد: هیجانات نشانه هایی هستند که به ما کمک می کنند تا به افکار و اندیشه هایمان ، جواب دهیم و بتوانیم رفتارمان را انتخاب کنیم .

وی ضمن تعریف استرس ، عوامل به وجود آورنده آن، علائم و نشانه های استرس و راهکارهای مدیریت و کاهش آن را مورد بحث و بررسی قرار داد.

در انتها برنامه با بیان نکاتی درباره بهداشت خواب و یکی از تکنیک های آرام سازی پایان پذیرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.