پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲

مدیر فرهنگی دانشگاه؛

فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ارزیابی می‌شود/ تجلیل از انجمن‌های برتر در بهمن ماه

جلسه دبیران انجمن‌های علمی با معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد

اردبیل/ انجمن های علمی

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: شیوه‌نامه ارزیابی انجمن‌های علمی به همت مدیریت فرهنگی دانشگاه تدوین شده و فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی بر این اساس ارزیابی و از انجمن‌های برتر تجلیل می‌شود.

به گزارش مفدا اردبیل، جلسه دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی با معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، در سالن جلسات معاونت فرهنگی برگزار شد.

دکتر نقی دشتی، مدیر فرهنگی دانشگاه در این جلسه اظهار داشت: خوشبختانه فعالیت انجمن‌های علمی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نسب به سال‌های قبل افزایش پیدا کرده و شاهد تنوع و کیفیت مناسب برکزاری برنامه‌ها هستیم.

وی گفت: در حال حاضر ۲۱ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه فعالیت می‌کنند که دانشکده پزشکی و پیراپزشکی با ۷ انجمن علمی دانشجویی، بیشترین سهم را در این حوزه دارد.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: انجمن‌های علمی دانشجویی هیپوکامپ، پرستاری و بهداشت بیشترین برنامه‌ها را در بین انجمن‌های علمی اجرا کرده‌اند.

دکتر دشتی تصریح کرد: شیوه‌نامه ارزیابی انجمن‌های علمی به همت مدیریت فرهنگی دانشگاه تدوین شده و فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی بر این اساس ارزیابی و طی مراسمی در بهمن ماه سالجاری از انجمن‌های برتر تجلیل می‌شود.

کد خبرنگار: ۰۴۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.