پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱

دکتر دادخواه مطرح کرد؛

لزوم برگزاری جلسات "مناظره مباحث علمی" توسط انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

اردبیل/ دکتر دادخواه

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: برگزاری جلسات مناظره مباحث علمی در بین نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل کم‌رنگ بوده که انجمن‌های علمی دانشجویی می‌توانند در این حوزه ورود پیدا کنند.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر بهروز دادخواه در جلسه با دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل که در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: نکته اولی که دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی باید به آن توجه داشته باشند، همکاری و همراهی انجمن‌های علمی با یکدیگر در اجرای برنامه‌ها و پیشبرد اهداف تعیین شده است؛ اگه این همکاری تحقق پیدا کند قطعا نتایج بهتری حاصل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه انجمن‌های علمی دانشجویی از سال ۹۵ فعالیت خود را در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آغاز کردند، گفت: انجمن‌های علمی باید برنامه‌های خود را به صورت تخصصی در راستای افزایش سطح علمی دانشجویان برنامه‌ریزی کنند؛ برگزاری جلسات مناظره مباحث علمی در بین نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل کم‌رنگ بوده که انجمن‌های علمی دانشجویی می‌توانند در این حوزه ورود پیدا کنند.

ضرورت تدوین برنامه عملیاتی توسط انجمن‌های علمی دانشگاه

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: انجمن‌های علمی دانشجویی می‌توانند تکمیل کننده زنجیره علمی کلاس‌های درس باشند و با برگزاری دوره‌های آموزشی مباحث علمی مطرح شده در دانشگاه را تکمیل کرده و اطلاعات بیشتری و به روزتری در اختیار مخاطبان قرار دهند.

دکتر دادخواه تصریح کرد: انجمن‌های باید توجه کنند که برای خود برنامه عملیاتی تدوین کرده و تمامی فعالیت‌های خود را بر این اساس انجام دهند که در این صورت نظم و انسجام خاصی در برگزاری برنامه‌ها بوده و نتایج بهتری حاصل می‌شود.

وی بیان کرد: مسئولیت پذیری اجتماعی نیز جز مواردی است که باید مورد توجه انجمن‌های علمی بوده و با بررسی مشکلات جامعه در راستای حل آنها تلاش کنند؛ دبیران انجمن‌های علمی باید به جذب حداکثری دانشجویان علاقه‌مند نیز اقدام کنند چرا که با حضور دانشجویان علاقه‌مند، فعالیت انجمن‌ها توسعه می‌یابد.

در ابتدای این جلسه نیز، دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه مباحث مورد نظر را مطرح کردند/.

کد خبرنگار: ۰۴۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.