شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶

مف دا- فسا:

دومین کارگاه تکمیلی آشنایی با احکام بیماران ویژه کادر درمانی در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

دومین کارگاه تکمیلی آشنایی با احکام بیماران ویژه کادر درمانی در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

این کارگاه به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی، ستاد اقامه نماز دانشگاه و با همکاری مدیریت، واحدهای آموزش و روابط عمومی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) در سالن کنفرانس معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشککی فسا برگزار شد

به گزارش مف دا- فسا:

دومین کارگاه تکمیلی احکام شرعی بیماران ویژه پرسنل و کادر درمانی بیمارستان ها روز چهارشنبه مورخ ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۵ در سالن کنفرانس معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد.

دکتر مجید نقدی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا، ضمن خیر مقدم به مدعوین و تشکر از همکاری های ستاد اقامه نماز استان فارس خاطر نشان کرد: اهمیت این کارگاه ها در محیط های بالینی کاملا مشهود می باشد، لذا هماهنگی و تدوین چنین برنامه هایی از ضروریات برنامه های اجرایی است.

وی در ادامه افزود: هر یک از پرسنل در قبال بیماران و هم نوعان خود مسئولند و دانشگاه می بایست سلسله طرح های آموزشی تخصصی در محیط های درمانی را برگزار نماید.

در انتها نیز دکتر نقدی از استقبال چشمگیر کارکنان تقدیر و تشکر کرد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا سقاچی نماینده ستاد اقامه نماز استان فارس کارگاه را با رویکرد آشنا نمودن پرستاران با احکام مربوط به بیماران نظیر احکام نمازبیماران، غسل ووضوی جبیره، محتضر و... مدیریت کرد.

در انتها نیز به حاضرین گواهی آموزشی اعطا گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.