چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

کسب افتخاری دیگر برای علوم پزشکی شیراز؛

"دخترِ علوم پزشکی"، اولین مدال تاریخ مسابقات بدمینتون آسیا را برای کشور به ارمغان آورد

شادی جهان پناه

شادی جهان پناه فرزند دو کارمند دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق شد تا در رده جوانان و زیر ۲۰ سال مسابقات آسیایی بدمینتون که در کشور بحرین، برگزار شد، برای نخستین بار، کشورمان را صاحب یک مدال ارزشمند کند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، "شادی جهان پناه"، توانست در مسابقات معتبر و رسمی پارا آسیایی و در رشته بدمینتون، کشور خود را صاحب یک مدال نقره خوش رنگ نماید.

دکتر محسن داودی درباره این خبر توضیح داد: خانم "شادی جهان پناه" فرزند دو کارمند دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق گردید تا برگ دیگری بر دفتر سراسر افتخار این مرکز آموزش عالی پزشکی بیفزاید و با کسب مقام نائب قهرمانی این مسابقات در رشته بدمینتون، نام خود را در فهرست قهرمانان و نام آوران بین المللی ورزش کشور، ثبت کند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: این ورزشکار جوان، موفق شد تا برای اولین بار در تاریخ مسابقات پارا المپیک آسیا، برای جمهوری اسلامی ایران کسب رتبه نموده و بر سکوی دوم این مسابقات بایستد.

این مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، افزود: در این تورنمنت بین المللی که به میزبانی کشور بحرین برگزار گردید، مقام قهرمانی از آن ورزشکاری از هندوستان شد و نائب قهرمانی نیز به "دخترِ علوم پزشکی"، خانم "شادی جهان پناه" ورزشکار خوب شیرازی رسید.

دبیر شورای مشورتی مدیران تربیت بدنی علوم پزشکی های منطقه جنوب کشور، با تبریک به این ورزشکار افتخار آفرین، کسب این موفقیت بین المللی را به "شادی جهان پناه" و همه خانواده علوم پزشکی شیراز بویژه والدین وی تبریک گفت.

"شادی جهان پناه"، دارنده مدال نقره مسابقات آسیایی بحرین در رشته بدمینتون، فرزند "فاطمه انصاری" و "علی جهان پناه"، کارمندان ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است.

وی در حال حاضر ۱۹ ساله بوده و از ده سالگی، ورزش بدمینتون را آغاز نموده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.