شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶

با مفدا شاهرود کتاب بخوانیم؛

روایت خاطرات منتشر نشده از مرد بی پایان جبهه مقاومت

این مرد پایان ندارد

کتاب "این مرد پایان ندارد" به قلم سید علی بنی لوحی روایت خاطراتی همراه با تصاویر از شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که برخی از آن ها برای نخستین بار منتشر شده است.

به گزارش مفدا شاهرود، در این کتاب که همراه تصویر رنگی است، مخاطب علاوه بر برخی تصاویر منتشر نشده از فرمانده جبهه مقاومت، خاطراتی را می خواند که تعدادی از آن ها برای نخستین بار منتشر شده است. در واقع در سیر این کتاب، نگارنده تلاش کرده است که مطالب به گونه ای سامان یابد تا خواننده، مکتب شهید سلیمانی را بیشتر بشناسد.

سید علی بنی لوحی نویسنده کتاب "این مرد پایان ندارد"، از رزمندگان دوران دفاع مقدس است که خود را خادم یاران حضرت روح الله در لشکر امام حسین (ع) می داند و معتقد است بزرگترین خوشبختی زندگی اش این بوده است که او را در صحنه جهاد و شهادت راه داده اند، هر چند دست خالی و مانده از راه باز گشته است.

سید علی بنی لوحی بعد از دفاع مقدس مدتی رئیس ستاد نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود و اکنون به فعالیت های فرهنگی مشغول است که نتیجه تلاش او تدوین و تألیف بیش از ۲۰ جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است و او هم چنان در رزم است.

کتاب این مرد پایان ندارد در مدت یک هفته به چاپ پنجم رسید.

مفدا شاهرود برای آشنایی بیشتر مخاطبان بخشی از صفحات ۳۵ و ۳۶ این کتاب را که به انتشار مصاحبه سردار دل‌ها با دو هفته نامه "پیام انقلاب" در سال ۱۳۶۹ اختصاص یافت، در قالب پادکست آماده کرده است. در این ۲ دقیقه با صدای آبتین مومنی گوینده رادیو مفدا شاهرود، به معرفی شهید حاج قاسم سلیمانی از زبان خود ایشان پرداخته شده است.

برای شنیدن این فایل روی متن کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.