سه‌شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد:

بازدید میدانی مسوولان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آینده نزدیک

بازدیدهای دکتر انباردار در روز دانشجو/ قسمت اول

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بازدید میدانی مسوولان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آینده ای نزدیک خبر داد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بازدید میدانی مسوولان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش مفدا شیراز، در نشستی که با حضور دکتر «محمدحسین انباردار» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دکتر «حمیدرضا اشراقی» مدیرکل دانشجویی و «مجید احمدی» مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت برگزار شد، اولویت های حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه مطرح شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به برگزاری این نشست از ارایه گزارش وضعیت دانشجویی، اساتید و ساختار فیزیکی کارکنان این معاونت به مسوولان ارشد وزارت بهداشت خبر داد.

دکتر «محمدحسین انباردار» افزود: لازم است تشکیلاتی در حوزه فرهنگی برای انجام فعالیت های محتوایی و فکری با شیوه های مدرن رسانه ای در حوزه اساتید و کارکنان راه اندازی شود که نیازمند اعتبارات بودجه ای است.

او همچنین خواستار نگاه ویژه وزارت بهداشت بر حوزه رفاهی، تغذیه و خوابگاه های دانشجویان شد و ادامه داد: توسعه فضای فیزیکی و تامین تجهیزات ورزشی در حوزه تربیت بدنی دانشگاه نیز نیازمند اعتبارات بودجه ای است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بیان کرد: ضرورت دارد برای ارتقای سطح خدمات رفاهی و تسهیلاتی دانشجویان، اساتید و کارکنان و رفع دغدغه های آنان در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه تلاش کرد.

این مقام مسوول در دانشگاه افزود: فعالیت های فرهنگی محدود به یک برنامه خاص نیست و باید گسترش یابد.

او با تاکید بر تلاش برای رفع دغدغه های فرهنگی در دانشگاه و ارتقای آن، از بازدید میدانی مسوولان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ویژه در حوزه تغذیه، خوابگاه ها و تربیت بدنی در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر «حمیدرضا اشراقی» مدیرکل دانشجویی، «مجید احمدی» مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت نیز در این نشست ضمن قدردانی از فعالیت های حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نسبت به بازدید میدانی از این حوزه به ویژه در خصوص وضعیت رفاهی دانشجویان و اساتید قول مساعد دادند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اظهار کرد: در ادامه نشستی نیز با حضور دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان دانشگاه و دکتر «حمیدرضا رئیسی» مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برگزار شد.

دکتر انباردار بیان کرد: در این نشست در خصوص تامین اعتبارات در حوزه فرهنگی و دانشجویی به ویژه بازسازی و نوسازی خوابگاه های دانشجویی تبادل نظر صورت گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.