سه‌شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰

با مشارکت ۲۶۰ نفر از ادارات مشاوره و سلامت روان دانشجویی؛

اولین همایش «توانمند سازی علمی و فرهنگی کارشناسان ادارات مشاوره و سلامت روان» دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور آغاز به کار کرد

آغاز اولین همایش«توانمند سازی علمی و فرهنگی کارشناسان ادارات مشاوره و سلامت روان» دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور/گزارش تصویری2 ۱

اولین همایش «توانمند سازی علمی و فرهنگی کارشناسان ادارات مشاوره و سلامت روان» دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با مشارکت ۲۶۰ نفر از ادارات مشاوره و سلامت روان دانشجویی آغاز به کار کرد.

به گزارش مفدا، همایش «توانمند سازی علمی و فرهنگی کارشناسان ادارات مشاوره و سلامت روان» دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با پذیرش و ثبت‌نام مخاطبان خود در روز دوشنبه ۲۰ دی ماه جاری کار خود را آغاز کرد.

این نشست که در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه به صورت رسمی برگزار خواهد شد دارای بخش‌های مختلف از جمله سخنرانی اساتید حوزه و دانشگاه، پنل‌های تخصصی، میزگرد و پخش فیلم همراه با تحلیل است.

در این همایش بالغ بر ۲۶۰ نفر از کارشناسان و رؤسای مراکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی مشارکت دارند.

 در طی دو روز برگزاری این نشست، پنل‌های تخصصی با موضوعات مورد نیاز دانشجویان از جمله ”آسیب‌شناسی تحصیلی-آموزشی دانشجویان و ارجاع به کمیسیون موارد خاص“ و تریبون آزادی در خصوص "تجربیات موفق مراکز مشاوره دانشجویی در دوران کرونا" برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/moshavere۱/moshavere جهت شرکت مجازی در این همایش اقدام کنند.

گفتنی است برگزاری ارزیابی پیش‌آزمون و پس‌ از آزمون همراه با صدور ۱۶ ساعت گواهی آموزشی برای شرکت گنندگان در این نشست از دیگر برنامه‌های این نشست دو روزه است.

در روز نخست این همایش که به پذیرش مخاطبان از سراسر کشور اختصاص داشت روئسا و کارشناسان ادارت مشاوره و سلامت روان دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور به زیارت بارگاه منور امام رضا(ع) رفتند و مستند ایکسونامی به کارگردانی محسن آقایی به عنوان اولین بخش از پخش فیلم‌های آموزشی برای این عزیزان به نمایش در آمد.

برای مشاهده گزارش تصویری روز نخست پذیرش و ثبت نام شرکت کنندگان در همایش «توانمند سازی علمی و فرهنگی کارشناسان ادارات مشاوره و سلامت روان» دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور روی متن کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.