دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹

درخشش تیم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مسابقات فوتسال دانشجویان شمال غرب کشور

مفدا تبریز

تیم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این مسابقات خوش درخشید و در جایگاه دوم قرار گرفت و سهمیه حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی کشور را نیز کسب کرد.

به گزارش مفدا تبریز، مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی منطقه ۲ کشوری و انتخابی قهرمانی کشوری، یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد. 

بر اساس این گزارش، تیم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این مسابقات خوش درخشید و در جایگاه دوم قرار گرفت و سهمیه حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی کشور را نیز کسب کرد.

در مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی منطقه ۲ کشور و انتخابی قهرمانی کشوری، تیم های فوتسال دانشگاه های تبریز، اردبیل، ارومیه و دانشکده های خوی، مراغه، خلخال و سراب حضور داشتند.

 در این مسابقات، چهار تیم ارومیه، تبریز، اردبیل و خوی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. بازی فینال نیز بین دانشگاه های علوم پزشکی ارومیه و تبریز انجام شد و تیم دانشگاه علوم پزشکی در جایگاه نائب قهرمانی قرار گرفت. همچنین دیدار رده بندی بین تیم های اردبیل و خوی برگزار شد و تیم اردبیل با پیروزی بر خوی به مقام سوم این مسابقات دست یافت.  

به این ترتیب، تیم های فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی ارومیه، تبریز و اردبیل به عنوان نماینده های منطقه ۲ کشوری به مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور راه یافتند.

گفتنی است سرپرستی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تبریز را در مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی منطقه ۲ کشوری و انتخابی قهرمانی کشوری را حمداله عباسی و سرمربی گری تیم را یاشار مطلب زاده بر عهده داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.