دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶

برگزاری نشست اشتراک گذاری تجربیات فرصت های مطالعاتی و ماموریت های آموزشی در دانشکده پیراپزشکی

جلسه

نشست اشتراک گذاری تجربیات فرصت های مطالعاتی و ماموریت های آموزشی با سخنرانی دکتر محمد جعفر کندی برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، دانشکده پیراپزشکی، اولین نشست از سری نشست های «اشتراک گذاری تجربیات مأموریت های آموزشی و فرصت های مطالعاتی» با سخنرانی دکتر محمد جعفر کندی فارغ‌التحصیل رشته مدیریت آموزش عالی از دانشگاه خوارزمی با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده پیراپزشکی و به همت معاونت پژوهشی این دانشکده شنبه ۱۸ دی در سالن جلسات برگزار شد.

در ابتدا دکتر لیلا شاهمرادی معاون پژوهشی دانشکده ضمن تشکر از دکتر کندی با تاکید بر اهمیت برگزاری این نشست ها بیان کرد: یکی از برنامه های این معاونت در راستای برنامه استراتژیک معاونت پژوهشی، برگزاری اینگونه نشست ها با هدف فراهم آوردن فرصتی برای به اشتراک گذاری تجربیات و آموخته های حاصل از ماموریت های آموزشی و فرصت های مطالعاتی است‌. بسیاری از افراد تجربیات ارزشمندی از این دوره ها کسب می‌کنند اما هیچ وقت فرصتی فراهم نمی شود تا این تجربیات را با دیگران به اشتراک بگذارند و در مورد آنها بحث کنند. 

در ادامه این جلسه، دکتر کندی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص قوانین و روند استفاده از ماموریت های آموزشی در مورد رساله دکترای خود با عنوان «الگوی ماندگاری اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» مطالبی مطرح کرد. همچنین اساتید حاضر در جلسه در مورد موضوعات مطرح شده و چالش ها و نقاط قوت و ضعف این فرصت‌ها بحث و تبادل نظر کردند.

کد خبرنگار: 240301

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.