دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد:

یکی از شاخص های مهم در ارتباط با مدیران هر مجموعه میزان اهتمامش به نماز است

اجلاس نماز

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در اجلاس نماز تاکید کرد:یکی از شاخص های مهم در ارتباط با مدیران هر مجموعه میزان اهتمامش به نماز است، هر مدیر باید نسبت به اعتلای معنویت اقدام کند.

به گزارش مفدا یزد، حجه الاسلام اسماعیل امامی در اجلاس نماز در باب اهمیت اقامه نماز تصریح کرد: حضرت علی (ع) پیرامون مقوله نماز می فرمایند: نماز را برای وقتی که برایش تعیین شده اقامه کنید نه به تعویق بیاندازید و نه به خاطر کارهایت نماز را به تاخیر بیاندازید.

وی با بیان این مطلب که همه اعمال تو تابع نماز توست عنوان کرد: اقامه نماز یعنی اقامه معارف نماز.

امامی تاکید کرد: یکی از شاخص های مهم در ارتباط با مدیران هر مجموعه میزان اهتمامش به نماز است، هر مدیر باید نسبت به اعتلای معنویت اقدام کند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد تاکید کرد: جلسات نماز در هر مرکزی با حضور عالی ترین مقامات آن مجموعه باید تشکیل شود چرا که وظیفه شرعی و اخلاقی همه مدیران این است که در این جلسات حضور داشته باشند.

وی با اشاره به آیه قرآن گفت: کسانی  مساجد را آ باد می کنند که مومن باشند، نشانه مومن حقیقی ایمان به خداست و در این مسیر از احدی به جز خداوند خوف ندارد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد به آموزش افراد جهت تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز تاکید کرد و اظهارامیدواری کرد: بتوانیم در این مسیر گام هایی موثر در عرصه نماز برداریم و خداوند متعال عنایت ویژه داشته باشد و خادم عرصه نماز باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.