دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مراسم اجلاس نماز تاکید کرد:

اهتمام مدیران به اقامه نماز/مقوله نماز باید در اولویت امورقرارگیرد

اجلاس نماز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مراسم اجلاس نماز با تاکید بر این مطلب که مسئولان و مدیران به نماز اهتمام بورزند گفت: مدیران مجموعه های اداری و دانشگاهی دقت کنند جلسات کاری با وقت نماز تداخل نداشته باشد و این مهم نیازمند اقدام عملی است.

به گزارش مفدا یزد، دکتر عمیدالدین خطیبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مراسم اجلاس نماز با بیان این که مقوله نماز باید در اولویت امورقرارگیرد اظهارداشت: اقامه نماز باعث می شود بسیاری از مشکلات و مسائل کاهش پیداکند.


وی افزود: نتایج بررسی ها نشان می دهد بیش از ۶۰ درصد از افرادی که جرم های سنگین انجام داده اند افرادی هستند که نماز نمی خوانند یا بلد نیستند نماز بخوانند.


خطیبی با تاکید بر این مطلب که مسئولان و مدیران به نماز اهتمام بورزند گفت: مدیران مجموعه های اداری و دانشگاهی دقت کنند جلسات کاری با وقت نماز تداخل نداشته باشد و این مهم نیازمند اقدام عملی است. به عبارت دیگر؛ هر مدیر به نماز اهمیت بدهد و در نتیجه به زندگی خود نظم دهد، چرا که افرادی که نماز می خوانند آدم های موفقی هستند چرا که این نظم باعث موفقیت فرد می شود.


مراسم اجلاس نماز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، حجه الاسلام والمسلمین موسوی مسئول ستاد اقامه نماز استان یزد، مسئول دفتر نهادرهبری در دانشگاه علوم پزشکی یزد، معاون فرهنگی و دانشجویی و جمعی از مسئولان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر شهید فیض دانشکده بهداشت برگزار شد و در این مراسم از ۲۵ نفر از فعالین نماز در دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد تجلیل شد.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.