دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی لارستان

شورای فرهنگی

جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی لارستان در روز دوشنبه 20دی ماه در دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید.

به گزارش مفدا لارستان ، جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی لارستان با حضور مشاور عالی رئیس دانشکده ، مسئول نهاد رهبری، معاون آموزشی و فرهنگی دانشجویی، مدیران فرهنگی و دانشجویی در دفتر ریاست برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین نمازی مسئول نهاد رهبری در دانشکده ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مسئولان و کارکنان در راستای تحقق اهداف و برنامه های حوزه فرهنگی اظهار داشت:این جلسات جایگاهی برای سیاستگذاری مسائل و موضوعات فرهنگی در سطح دانشکده است که بسیار حائز اهمیت می‌باشد.
وی با بیان اینکه بسیاری از اقدامات فرهنگی با توجه به شیوع بیماری کرونا تحت تاثیر قرار گرفته ، افزود :با شیوع بیماری کرونا ، یقیناً برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات در دانشکده نیز با توجه به شرایط حاکم بر آن زمان در جهت پیشبرد امور یکی خواهد بود.
نمازی ادامه داد: اقداماتی همچون امر به معروف و نهی از منکر و مسائل مربوطه در هیچ شرایطی قابل تعطیلی نیست.
وی اقامه نماز در دانشکده و برنامه‌های مذهبی و اقدامات عملیاتی آن روند مناسبی دارد و خوشبختانه اهداف و برنامه‌های آن در حال پیگیری و انجام است.
گفتنی است که حجت الاسلام والمسلمین نمازی در بخش دیگری از سخنان خود به مسائل و موضوعاتی همچون اردوهای جهادی ، راهیان نور ، اعتکاف و ...اشاره کرد.
در ادامه نیز دکترکشتکاران معاون آموزشی دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی لارستان ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از زحمات و تلاش های آنان در رابطه با اقدامات و فعالیتهای مربوط به مسائل فرهنگی دانشکده اظهار داشت:
موضوعات فرهنگی آنچنان مهم و با اهمیت هستند که در کنار رسالت‌های اصلی دانشکده قرار دارند و همه ما برای تحقق و اهداف و برنامه‌های این عرصه باید تلاش کنیم.
وی اردوهای دانشجویی را با حضور کارکنان و اساتید را با اهمیت دانست و عنوان کرد : یکی از اقدامات و موضوعات مهم فرهنگی است که زمینه های آن در سطح دانشکده باید بیش از پیش ایجاد شود.
دکتر کشتکاران اظهار داشت :دانشجویان به عنوان سرمایه‌های اصلی دانشکده در کنار تحصیل و علم‌اندازی؛ باید توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی داشته باشند.
گفتنی است که در ادامه این جلسه مدیران فرهنگی دانشجویی و سایر اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند.
شایان ذکر است در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در رابطه با مباحث و مسائل مطرح شده؛ مواردی در راستای تحقق اهداف و برنامه های حوزه فرهنگی دانشجویی و تسهیل شرایط در اردوها و تحقق آن مصوب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.