دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵

قدردانی از برگزیدگان بخش آوایی جشنواره قرآنی هدهد در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

جشنواره هدهد شاهرود

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اهدای لوح سپاس از برگزیدگان بخش آوایی مرحله دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت در این دانشگاه قدردانی کرد.

به گزارش مفدا شاهرود، در بخش آوایی مرحله نخست بیست و ششمین جشنواره قرآنی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، ۴۷ تن از اساتید، کارکنان و دانشجویان نام‌نویسی کردند که در نهایت ۲۶ نفر به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در رشته ترتیل مرادعلی باقری، فاطمه قاسمی، ابوالفضل صداقتی خلیل آباد و مریم محمدی، در رشته تحقیق رقیه اصغری نفط چالی، علیرضا برزگر و زهرا یحیی زاده، در رشته حفظ پنج جزء طاهره قاسمی و محدثه دارمحمدی، در رشته حفظ ۱۰ جزء فاضله پشتوان، در رشته دعاخوانی سمیه نوری و در رشته ترجمه‌خوانی اکرم درخشان به مرحله کشوری جشنواره بیست و ششم راه یافتند.

در بخشی از متن لوح سپاس از سوی دکتر سید شاهرخ آقایان آمده است:

قرآن کوثر حیات بخشی است که معارفش روشنگر دلها و شفابخش قلوب پاکان است. قرآن کتاب عرفان و معرفت، حکمت و منشور هدایت است. چه زیباست سعی پویندگان مسیر قرآن و جویندگان معارف آن و سعادتمند کسانی که بر سر خوان پرکرامت و نعمت بی نهایت وحی نشسته اند واز مائده قران بهره مند و از سرچشمه زلال آن می نوشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.