دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸

نام نویسی اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی پسر دوره‌ روزانه ورودی۱۴۰۰ آغاز شد

خوابگاه مطهری

به منظور برآورد تعداد متقاضیان خوابگاهی و تصمیم گیری‌های احتمالی درخصوص اسکان دانشجویان در نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشجویان متقاضی فرم مربوطه را به دقت مطالعه و اطلاعات خواسته شده را دقیق وارد نمایند و چنانچه اطلاعات وارد شده ناقص باشد ترتیب اثر داده نمی‌شود.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ بنا به اطلاعیه امورخوابگاههای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان این اطلاعیه‌صرفاٌ جهت اطلاع از تعداد متقاضیان خوابگاه می باشد و تکمیل این فرم هیچگونه تعهدی در قبال واگذاری خوابگاه ایجاد نمی کند .

لازم به ذکر است از تاریخ ۲۰ /۱۴۰۰/۱۰ لغایت ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ این فرم تکمیل گردد.

بدیهی است به تقاضای دانشجو جهت اسکان بعد از تاریخ مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مهم : قابل ذکر می باشد کلیه اطلاع رسانی‌ها فقط ازطریق همین سایت صورت می‌گیرد. خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با اداره امورخوابگاه ها خودداری فرمائید.

 دانشجویان دقت نمایند که مشخصات خویش (اعم از نام و نام خانوادگی و رشته تحصیلی) را در سامانه نام نویسی خوابگاه بطور صحیح وارد نمایند درصورت ارائه اطلاعات ناصحیح، اسامی متقاضیان بررسی نخواهد شد و در لیست واجدین شرایط اسکان اعلام نخواهد گردید.

طبق ماده ۲۵ آئین نامه اسکان، نحوه اداره و مقررات عمومی- انضباطی خوابگاه های دانشجوئی مجردی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی : دانشجویان مقاطع PhD و رزیدنتی، میهمان، جابه جایی، انتقالی، بورسیه سازمان های نظامی اعم از ارتش- سپاه- نیروی انتظامی و سایر سازمان ها از اولویت استفاده از خوابگاه برخوردار نمی باشند.

جهت نام نویسی خوابگاه برادران کلیک نمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.