دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳

معاون فرهنگی و دانشجویی در گفتگو با مفدا از ارتقا خوابگاه‌های دانشجویی گفت

نیشابور/ مهندس نعیم آبادی

با توجه به سیاست‌های ستاد مقابله با کرونا در حضوری شدن امتحانات برنامه ریزی های لازم جهت ارتقای کیفیت و ظرفیت خوابگاه ها و پوشش صددرصدی دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه انجام شد.

به گزارش مفدا نیشابور، مهندس منصور نعیم آبادی معاون فرهنگی و دانشجویی درباره ارتقا کیفیت خوابگاهی دانشجویان با توجه به حضوری شدن امتحانات و نیاز دانشجویان به خوابگاه گفت: با توجه به سیاست‌های ستاد مقابله با کرونا در حضوری شدن امتحانات برنامه ریزی های لازم جهت ارتقای کیفیت و ظرفیت خوابگاه ها و پوشش ۱۰۰ درصدی دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه انجام شد.
مهندس نعیم آبادی در ادامه اظهار داشت: در خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد، اقدامات خوب و موثری در زمینه سیستم گرمایش، بهبود سلف سرویس و ارتقای سالن مطالعه صورت گرفت و با بهبود شرایط خوابگاه و به جهت پوشش صد درصدی دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه، ظرفیت خوابگاه از ۲۸۴ نفر به ۳۸۰ نفر افزایش یافت.
نعیم آبادی همچنین به ارتقا کیفیت خوابگاه های پسرانه اشاره کرد و گفت: با اجاره ۳ ساله خوابگاه مجموعه برق خراسان، عملیات بازسازی و تعمیر خوابگاه مدافعان سلامت آغاز شد و شرایط مناسبی جهت اسکان دانشجویان پسر فراهم گردید و به منظور افزایش ظرفیت خوابگاه پسران به دنبال عقد قرارداد با مجموعه های خوابگاهی دیگر هستیم و امیدواریم این مهم تحقق یابد.
معاون فرهنگی و دانشجویی از تیم مدیریت امور دانشجویی قدردانی کرد و گفت: زحمات خانم باطانی سرپرست امور دانشجویی، خانم شفیعی رئیس اداره امور خوابگاه ها، آقای عرب عامل امور مالی، آقای عابدینی، آقایان قصوری و حسن آبادی و آقای عمارلو و سایر کارشناسان دلسوز در بهبود شرایط خوابگاهی بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم با تلاش این عزیزان بتوانیم در مسیر ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان سربلند شویم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.