دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳

مسئول اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد؛

واریز وام‌های ضروری و تحصیلی به حساب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

واریز وام های دانشجویی

مسئول اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد از واریز وام‌های ضروری و تحصیلی مرحل دوم به حساب دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا – گناباد، علیرضا شاهی با اعلام این خبر گفت: وام ضروری به مبلغ یک میلیارد و دویست و هفتاد و پنج میلیون ریال بوده که به حساب افرادی که در مرحله اول جامانده و در مرحله دوم ثبت نام نموده اند واریز شد؛ تعداد ۸۵ نفر از دانشجویان از این وام بهره‌مند شده که مبلغ ۱۵ میلیون ریال به حساب هر نفر واریز گردیده است.

وی با اشاره به واریز مبلغ هفتصد و بیست و چهار میلیون و پانصد هزار ریال وام تحصیلی، تصریح کرد: تعداد ۴۰ نفر از دانشجویان دانشگاه نیز در مرحله دوم این وام ثبت نام کرده بودند که به هر فرد مجرد مبلغ پانزده میلیون هفتصد و پنجاه هزار ریال و به هر فرد متأهل نیز مبلغ سی و یک میلیون پانصد هزار ریال پرداخت شده است.

مسئول اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد اذعان کرد: وام شهریه نیز به تعداد ۵۴ نفر به مبلغ دو میلیارد و سیصد و پنجاه و هفت میلیون و پانصد هزار ریال تا پایان دیماه به حساب آموزش دانشگاه واریز خواهد شد و دانشجویان می توانند جهت اطلاع از جزئیات مبالغ واریز شده به امور مالی پردیس دانشگاه مراجعه نمایند.

شاهی خاطرنشان کرد: آندسته از دانشجویانی که متقاضی استفاده از خوابگاه نبوده و یا نمی‌توانند از خوابگاه‌های دولتی استفاده نمایند و به ناچار در خوابگاه‌های خودگردان و یا منازل استیجاری اسکان داده می‌شوند نیز می توانند تا پایان دی‌ماه ۱۴۰۰ جهت بهره‌مندی از وام ضروری به سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.