دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵

به همت کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی بم صورت گرفت؛

از اصلاح موی کودکان بی سرپرست تا قلب های کوچکی که شاد شد

اصلاح موی کودکان بی سرپرست

جهادگران هنرمند کانون فعالیت های جهادی اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم به‌ صورت رایگان به کودکان بی سرپرست، خدمات پیرایش مو ارائه می‌دهند و این کارشان می‌تواند الگویی برای تمام افراد جامعه در شغل‌های مختلف باشد.

به گزارش مفدا بم، در کنار خبرهای مختلفی که امروزه از وضعیت اقتصادی جامعه تا شیوع ویروس منحوس کرونا می‌شنویم، اخبار خوشی نیز در گوشه و کنار شهر شنیده می‌شود. امروزه همچنان هستند افرادی که در گمنامی و بدون هیچ منت و چشم‌داشتی به امر خیر مشغول بوده و مسؤولیت اجتماعی خود را در وضع کنونی اجرا می‌کنند.

در این میان جهادگران کانون فعالیت های جهادی اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم که دغدغه آنها ارائه خدمات متنوع به همنوعان و دستگیری از اقشار کم‌درآمد در وضعیت اقتصادی حاکم بر تمام اقشار جامعه می باشد، نشان می‌دهد که نوع‌دوستی در جامعه همانند گذشته جریان داشته و آن مردانگی‌ها که در داستان‌ها می‌خوانیم کماکان مشهود است.

تعدادی از جهادگران هنرمند کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی بم، پس از آموزش در آریشگاه موکات  که مسئول آن،  مصطفی چاوشی کارشناس کانون فعالیت های جهادی اداره تعالی فرهنگی دانشگاه است، اقدام به کوتاه کردن موی کودکان بی سرپرست می کنند.

مصطفی چاوشی در این باره گفت: کودکان بی سرپرست مشتریان دائمی این آرایشگاه می‌باشند که هر ماه من و تعدادی از جهادگران آموزش دیده، به‌صورت رایگان در این آرایشگاه اقدام به اصلاح موی آنها می‌کنیم.

چاوشی افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی کشور و مشکلات عدیده ای که افراد بی بضاعت در گیر آنها هستند، باید هر شخصی با هر موقعیت شغلی، نسبت به چالش‌ها و مشکلات سایر افراد جامعه بی‌تفاوت نبوده و با گذشت و فداکاری سعی کند به هر نحو ممکن از مشکلات هم‌نوعان خود بکاهند و شرایطی را فراهم آورند که همه افراد جامعه بدون محرومیت زندگی کنند. و هر شخص با هر میزان تمکن مالی، قادر است به میزانی متناسب با توان مالی، به مسؤولیت اجتماعی خویش عمل کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.