دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۷

رتبه یک جشنواره عکس "پرستار و کرونا" در دستان دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

آقای مصطفی پیوند دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه رتبه یک جشنواره عکس کشوری را کسب نمود

لوح

آقای مصطفی پیوند کارشناس ارشد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در جشنواره عکس کشوری "پرستار و کرونا" موفق به کسب رتبه اول این جشنواره شد.

به گزارش مفدا_زاهدان، دکتر محمد خمرنیا مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از کسب رتبه یک مسابقه عکاسی "پرستار و کرونا" توسط آقای مصطفی پیوند، دانشجوی کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد.
به گفته دکتر خمرنیا این جشنواره که به منظور گزارش زحمات شبانه روزی کادر درمان در طی دوسال اپیدمی ویروس کرونا و حضور در خط مقدم مبارزه با این ویروس منهوس برگزار شد؛ بیش از ۲۵۳ نفر از کارکنان کادر بهداشتی و درمانی کشور مشارکت داشتند و حدود ۶۹۸ عکس به حوزه دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، که از این تعداد عکس ارسالی عکس آقای مصطفی پیوند از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان پس از بررسی و امتیازدهی نهایی با کسب حداکثریت آرا به عنوان عکس برتر انتخاب و رتبه یک این جشنواره را از آن خود نموده است.
وی در ادامه ضمن اشاره به موضوع عکس ارسالی با عنوان "کادر بهداشتی و درمانی در روستا" افزود: عکس ارسالی به جشنواره مربوط به برگزاری گام پنجم طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است در روستای لادیز از توابع شهرستان میرجاوه است که بیانگر حضور تیم مراقبتی در روستاهای دور افتاده شهرستان و ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم این منطقه است که توسط آقای پیوند به ثبت رسیده است.
مدیریت فرهنگی دانشگاه در ادامه تاکید داشت: بی شک این تصاویر تنها بخشی از زحمات کادر بهداشتی و درمانی کشور و خصوصا مدافعان جبهه سلامت است که در دو سال گذشته درسخت‌ترین روزهای مبارزه با اپیدمی کرونا همواره درصحنه حضور داشته و با جان فشانی و ایثار، خود را سپر بلای بیماران و مراقبت از آنان نمودند.
گفتنی است، آقای مصطفی پیوند کارشناس ارشد ایپدمیولوژی، دارای چندین مقاله در مجلات داخلی و خارج از کشور و چاپ دو کتاب از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز می باشد.
گردآورنده: آرزو جعفری، خبرنگار مفدا زاهدان
تنظیم: هما قهقایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.