یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴

افتخار آفرینی دیگری از سوی دانشجویان دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه ایران

کتاب خانم حسنا سلمانی

کتاب "e-Health Technology: Concepts, Strategy, Exchange & Security" توسط خانم حسنا سلمانی دانشجوی دکتری مدیریت اطلاعات سلامت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه ایران با تمرکز بر مفاهیم، استراتژی ها، تبادل اطلاعات و امنیت سلامت الکترونیک تالیف شده و در فروشگاه اینترنتی آمازون در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

به گزارش مفداایران به نقل از روابط عمومی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی؛ کتاب "e-Health Technology: Concepts, Strategy, Exchange & Security" توسط خانم حسنا سلمانی دانشجوی دکتری مدیریت اطلاعات سلامت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه ایران تالیف و در سطح بین المللی در دسترس همگان قرار گرفت.
این کتاب با تمرکز بر مفاهیم، استراتژی ها، تبادل اطلاعات و امنیت سلامت الکترونیک تالیف شده است. شایان ذکر است علاقمندان به مطالعه این کتاب می‌توانند به درگاه فروشگاه اینترنتی آمازون و جستجوی عنوان کتاب یا نام نویسنده به صورت لاتین (Hosna Salmani) نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.
همچنین می‌توان از طریق همین درگاه در بخش فروشگاه اینترنتی آمازون با جستجوی عبارت e-Health Technology: Concepts, Strategy, Exchange & Security یا نام نویسنده به صورت لاتین (Hosna Salmani) نسبت به تهیه کتاب اقدام نمود.
لینک کمکی جهت جستجوی آسان کتاب:
https://www.amazon.com/dp/1716391768/ref=tsm_1_fb_lk

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.