دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴

در دانشگاه علوم پزشکی کاشان؛

کرسی آزاد اندیشی با موضوع احیای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد

کرسی آزاداندیشی

کرسی آزاد اندیشی و جلسه پرسش و پاسخ با محوریت ابعاد امر به معروف و نهی از منکر با موضوع"تکلیف ما با یک واجب فراموش شده چیست" در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان، کرسی آزاد اندیشی و جلسه پرسش و پاسخ با محوریت ابعاد امر به معروف و نهی از منکر با موضوع"تکلیف ما با یک واجب فراموش شده چیست" روز یکشنبه مورخ ۱۲ دی ۱۴۰۰ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام مطهری ابتدا به یک سیر تاریخی امر به معروف از ابتدا تا انتها از زمان صدر اسلام تا کنون در زمان غیبت تا زمان ظهور بیان کرد و سپس به ارکان امر به معروف از منظر رهبری اشاره کرد.

وی گفتمان سازی، علم طلبی، ولایت طلبی، عدالت طلبی، اسلام طلبی، علم نافع، تطبیق پژوهش ها با نیازهای داخلی، احکام فردی و اجتماعی را از اجزا و ارکان امر به معروف شمرد.

شایان ذکر است این مراسم  به صورت حضوری در سالن دکتر قریب و آنلاین در بستراسکای روم با حضور استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین مهدی مطهری برگزار شد و در این جلسه چهار گروه طلایه داران، اعضای اصلی شورای مرکزی امر به معروف و نهی از منکر، رابطین و دبیران امر به معروف کلیه واحدها و جمعی از پرسنل دانشگاه حضور داشتند.

مشاهده تصاویر بیشتر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.