شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷

تقویم فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تدوین شد

تقویم فرهنگی دانشگاه سبزوار

در تقویم فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با گنجاندن برنامه‌های مختلف نظیر کرسی‌های آزاد اندیشی، شورای فرهنگی، ستاد صیانت از حجاب و حقوق شهروندی و . . . بستر مناسب فرهنگی برای اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه فراهم شده است.

به گزارش مفدا سبزوار، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: تقویم فرهنگی این دانشگاه تدوین شده است و با شروع سال تحصیلی جدید طبق آن پیش خواهیم رفت.

دکتر حیدری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مفدا سبزوار گفت: یکی از معضلاتی که در معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه وجود داشت، نداشتن یک برنامه مدون بود و برای رفع این مشکل با برنامه ریزی‌هایی که از پیش انجام شده بود تقویم فرهنگی دانشگاه تدوین شد.

وی افزود: در این تقویم سعی بر آن شد تا با گنجاندن برنامه‌های مختلف یک بستر مناسب فرهنگی برای اساتید، کارکنان و دانشجویان فراهم شود. برنامه‌های مختلفی نظیر کرسی‌های آزاد اندیشی، شورای فرهنگی، ستاد صیانت از حجاب و حقوق شهروندی و . . . از برنامه‌هایی است که در این تقویم گنجانده شده است.

حیدری در ادامه گفت: با توجه به موفقیت‌های کسب شده در بخش فرهنگی و افزایش تعداد کانون‌های فرهنگی در این دانشگاه، در سال تحصیلی جدید برنامه‌های فرهنگی را با ۱۰ کانون پیش خواهیم برد.

وی در خصوص انجمن‌های علمی دانشجویی افزود: در طول ترم گذشته با هماهنگی‌های صورت گرفت و هیأت‌های نظارت بر انجمن‌های علمی در سطح دانشکده‌ها تاسیس شد. همچنین با همت دانشجویان این دانشگاه سه انجمن علمی به نام‌های دانشکده پزشکی، دانشکده بهداشت و دانشکده پیراپزشکی تشکیل شد.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار همچنین یادآوری کرد: با شروع سال تحصیلی جدید و حضور دانشجویان فعالیت انجمن‌های علمی مطابق با برنامه ریزی‌های صورت گرفته پیش خواهد رفت.

حیدری در پایان در رابطه با نشریه‌های فعال دانشگاه یادآور شد: اکنون پنج  نشریه دانشجویی همیشه با شما، گیمسا، بیلبورد، قلم دانشجو و سعادت به‌صورت منظم و با کیفیت عالی چاپ می‌شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.