سه‌شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده انتخابات میان دوره‌ای شورای صنفی دانشجویان اعلام شد

انتخابات شورای صنفی

اسامی سی و شش دانشجوی تایید صلاحیت شده انتخابات میان دوره‌ای شورای صنفی دانشجویان اعلام شد.

به گزارش مفدا ایران؛ براساس اطلاعیه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه ایران، با توجه به آغاز ثبت نام دانشجویان در انتخابات میان دوره‌ای شورای صنفی دانشجویان از بیست و دوم آذرماه و پس از تمدید مهلت تا سوم دی‌ماه جهت تایید صلاحیت داوطلبان، استعلام از معاونت آموزشی دانشگاه، کمیته انضباطی و بیسج دانشجویی انجام گرفته و در نهایت سی و شش نفر از دانشجویان ثبت نام کننده مورد تایید صلاحیت قرار گرفتند.

بر این اساس با توجه به اینکه تنها در حوزه‌های انتخابی خوابگاه امام علی علیه السلام و دانشکده بهداشت تعداد افراد ثبت نام کننده به حدنصاب برگزاری انتخابات رسیده است، انتخابات میان دوره شورای صنفی در خوابگاه امام علی علیه السلام جهت انتخاب شش عضو اصلی و یک عضو علی البدل و در دانشکده بهداشت جهت انتخاب یک عضو اصلی و دو عضو علی البدل برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که دانشجویان تایید صلاحیت شده در سایر خوابگاه‌ها و دانشکده‌ها عضو شورای صنفی دانشجویان خواهند بود. 

تبلیغات داوطلبین

۱۴۰۰/۱۰/۱۴ تا ۱۴۰۰/۱۰/۱۷

برگزاری انتخابات سراسری

۱۴۰۰/۱۰/۱۸

اعلام نتایج انتخابات

۱۴۰۰/۱۰/۱۹

سامانه انتخابات: entekhabvcs.iums.ac.ir

داوطلبان تایید صلاحیت شده انتخابات میان دوره‌ای شورای صنفی دانشجویان

امکان تبلیغات نامزدهای شوراهای صنفی در سامانه انتخابات

در سامانه انتخابات این دوره نیز امکان تبلیغات نامزدهای تایید صلاحیت شده از طریق بارگزاری عکس، رزومه و فیلم کوتاه تبلیغاتی در سامانه انتخابات فراهم شده است.

 دانشجویان تایید صلاحیت شده در خوابگاه‌های امام علی علیه السلام و دانشکده بهداشت می‌توانند جهت تبلیغات عکس (با رعایت شیونات اسلامی)، رزومه(فایلpdf) و فیلم تبلیغاتی(فایل با فرمتmp۴) خود را آماده نموده و در سامانه انتخابات بارگزاری نمایند.

لازم به ذکر است که دانشجویان قبل از رای دادن در حوزه انتخاباتی مربوط به خود می‌توانند ابتدا تبلیغات نامزدها را مشاهده و سپس اقدام به رای دادن نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.