سه‌شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹

تمدیدثبت نام بیمه تامین اجتماعی دانشجویان مقاطع تخصص و (Phd)

بیمه تامین اجتماعی

تسهیلات بیمه تامین اجتماعی فاقد کارمزد می باشد و بازپرداخت تسهیلات بیمه تامین اجتماعی به صورت اقساط و طی ۴۸ قسط بعد از فراغت از تحصیل می باشد.

به گزارش مفدا کاشان، اداره رفاه دانشجویان دانشگاه از تمدیدثبت نام بیمه تامین اجتماعی دانشجویان مقاطع تخصص، فوق تخصص و دکتری تخصصی خبر داد.
 به اطلاع دانشجویان محترم مقاطع دستیاری تخصصی و دکترای پی اچ دی  روزانه و غیر روزانه متقاضی بیمه تامین اجتماعی می رساند ازتاریخ 7 لغایت 20 دی ماه ۱۴۰۰  می توانند با مراجعه به پرتال رفاهی نسبت به ثبت نام اقدام و مدارک را به اداره رفاه تحویل نمایند.
 دانشجویانی که قبلا در پرتال رفاهی ثبت نام نموده ولی مدارک لازم ارائه نکردند در صورت تمایل به پوشش بیمه، مدارک را تحویل نمایند.
 دانشجویان جهت دریافت تسهیلات ملزم به ارائه تعهد محضری مورد تایید صندوق می باشند. که می توانند نمونه فرم تعهد محضری را از نشانی زیر دانلود کنند.(دانشجویان عزیز در نظر داشته باشید که فرم تعهد محضری وام مجزا از فرم تعهد آموزشی می باشد که در زمان ثبت نام به آموزش کل تحویل داده شده است.)
https://www.mefda.ir/d/2020/10/20/0/549218.pdf
مراحل و مدارک ثبت نام :
الف) مراجعه به پرتال رفاهی به آدرس:portal.srd.ir/login.aspx?univ=146
 
ب) انتخاب گزینه درخواست وام ،نوع وام را بیمه تامین اجتماعی انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه ثبت درخواست ،کلیک نمایید
ج) پرینت فرم درخواست وام از قسمت درخواست های جدید پرتال ،امضا وتحویل به اداره رفاه
د) ارائه فرم سند تعهد محضری بهمراه حکم کارگزینی و یا پروانه کسب ضامن به اداره رفاه دانشجویان
بعد از بررسی و تائید اسناد توسط صندوق رفاه دانشجویان، پیامک اطلاع رسانی از سوی صندوق رفاه برای دانشجویان متقاضی ارسال تا نسبت به ثبت نام در سامانه غیر حضوری بیمه تامین اجتماعی و انعقاد قرارداد به صورت انفرادی اقدام نمایند به نشانی:es.tamin.ir
تسهیلات بیمه تامین اجتماعی فاقد کارمزد می باشد، بازپرداخت تسهیلات بیمه تامین اجتماعی به صورت اقساط و طی ۴۸ قسط بعد از فراغت از تحصیل می باشد و دانشجو موظف است در صورت قطع رابطه آموزشی و یا نیاز به انصراف از دریافت تسهیلات بیمه تامین اجتماعی موضوع را به اداره رفاه دانشجویان اطلاع دهد.
دانشجو نیاز به ارائه درخواست در هر ترم نمی باشد و حیاکثرتا ۴ سال در سنوات مجاز مشمول این بیمه خواهد شد.این بیمه صرفاً جهت سوابق بیمه محسوب گردیده و شامل خدمات درمانی نمی گردد.
دانشجویان بر اساس قانون بیمه صاحبان حرفه ها ، مشاغل آزاد و آئین نامه اجرائی مربوطه بیمه خواهند شد و کل ضوابط از جمله عدم شمول نظام بیمه ای در تاریخ عقد قرارداد، شرائط سنی، معاینات اولیه باید رعایت گردد.
   در صورتی که متقاضیان امکان ارائه مدارک به صورت حضوری را ندارند، تصویر خوانای انها را به ایمیل refahkaums@gmail.com ارسال نمایند.         

  در صورت داشتن سوال یا جهت دریافت هر نوع اطلاعات بیشتر با  این شماره 021 84212333  تماس بگیرید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.