سه‌شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵

خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال‌غرب کشور ارزیابی می‌شوند

2

معاون اجرایی مدیر دانشجویی و فرهنگی و رئیس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در این ارزیابی هیچ چیز را نادیده نخواهیم گرفت و صداقت و شفافیت در ارزیابی مهم ترین ویژگی تیم ارزیاب خواهد بود.

به گزارش مفدا تبریز، جلسه توجیهی مدیران دانشجویی دانشگاه های شمال‌غرب کشور در مورد شاخص های ارزیابی خوابگاه‌ها در تبریز برگزار شد.

در این جلسه شاخص‌های ارزیابی خوابگاه‌ها و تغذیه طبق ابلاغ وزارت بهداشت به مدیران دانشجویی دانشگاه های شمال‌غرب کشور ابلاغ و زوایای مختلف شاخص‌ها تشریح شد.

بر این اساس برای حرکت به سوی اهداف و شاخص های مطلوب  ترسیمی وزارت بهداشت در مورد خوابگاه و تغذیه دانشجویان و دانشگاهیان تیم ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در یکی دو هفته آینده به هر یک از دانشگاه های شمال‌غرب کشور خواهد رفت.

در این ارزیابی ملاک شاخص ها و معیارهای  ابلاغی از سوی وزارت بهداشت خواهد بود و خوابگاه های دانشگاه ها بر همین اساس نمره دهی خواهند شد.

جواد ناعمی، معاون اجرایی مدیر دانشجویی و رئیس اداره تغذیه در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: بعد از ارزیابی خوابگاه های دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال‌غرب کشور توسط تیم ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، نمره کسب شده این دانشگاه ها به وزارت متبوع اعلام می گردد تا تصمیمات لازم در مورد خوابگاه های دانشگاه های مورد نظر گرفته شود.

وی تاکید کرد در ارزیابی هیچ چیز را نادیده نخواهیم گرفت و صداقت و شفافیت در ارزیابی مهم ترین ویژگی تیم ارزیاب خواهد بود وجلسه توجیهی مدیران دانشجویی به همین منظور صورت گرفت تا به صورت کامل هدف از ارزیابی و معیارهای ارزیابی برای مدیران دانشجویی تشریح شود.

لازم به ذکر است پیش از این نیز با تدبیرهای اتخاذ شده از سوی وزارت بهداشت سیستم ها و برنامه های تغذیه دانشگاه ها مورد ارزیابی قرار گرفته بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.