سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲

پایان کار اولین دوره المپیاد ورزشی درون دانشگاهی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اعلام نتایج

ورزشی

در این دوره از المپیاد ۴۱۶ نفر از کارکنان دانشگاه حضور داشتند و پس از رقابت کارکنان در شش رشته ورزشی در بخش آقایان و پنج رشته در بخش خانم ها مقام های اول تا سوم هر رشته معرفی شد.

به گزارش مفدا کاشان، اولین دوره المپیاد ورزشی درون دانشگاهی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کاشان با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه با اشاره به این که توجه به ورزش کارمندان باید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد اظهار داشت:‌ ورزش کردن بهترین راهکار برای داشتن نیروهایی پویا بوده و در ارائه خدمات و افزایش بهره وری کارکنان موثر است.

وی افزود: فعال ماندن در محیط کار به عواملی نظیر سلامتی جسمانی، فاکتورهای شغلی، شیوه زندگی و مسائل شخصی بستگی دارد و در همین راستا اداره تربیت بدنی برای ارتقاء سطح جسمانی کارمندان عزیز و همچنین تحقق اهداف همگانی خود در میان قشر کارمند اقدام به برگزاری اولین دوره المپیاد نمود.

عباسعلی مرشدی در ادامه گفت: براساس مجموع امتیازات و رتبه های کسب شده شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل مقام اول المپیاد، مرکزآموزشی درمانی شهید بهشتی مقام دوم و معاونت دانشجویی فرهنگی مقام سوم را کسب نمودند.

وی تصریح کرد: آقایان در ۶ رشته و در ۳ رشته تیمی( فوتبال گل کوچک، والیبال ساحلی، طناب کشی) و سه رشته انفرادی(دارت، طناب زنی و فوتبال رومیزی) و خانم ها در ۵ رشته تیمی(والیبال دونفره سالنی، طناب کشی) و سه رشته انفرادی(دارت، طناب زنی و فوتبال رومیزی) شرکت نمودند.

مرشدی در خصوص تعداد شرکت کنندگان در رشته های ورزشی اظهار داشت: ۵۸ نفر در رشته دارت، ۳۸ نفر طناب زنی، ۱۲۰ نفر در رشته طناب کشی، ۵۳ نفر در رشته فوتبال رومیزی، ۶۰ نفر فوتبال گل کوچیک، ۸۷ نفر در والیبال دونفره حضور و به رقابت پرداختند.

سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه در پایان از رئیس دانشگاه، معاونت توسعه مدیریت و منابع، معاونت دانشجویی فرهنگی، سایر مسئولین دانشگاه، پرسنل و کارکنان اداره تربیت بدنی و هم چنین رابطین ورزشی و روابط عمومی معاونت جهت همکاری برای شرکت کارکنان در این المپیاد و فراهم نمودن امکانات تشکر نمود.

شایان ذکر است این دوره از المپیاد با مشارکت کلیه واحدهای تابعه دانشگاه از تاریخ ششم تا ۲۲ آذرماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید.