شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۷

معاون فرهنگی دانشگاه کاشان از اردوی جهادی بازدید کرد

معاون فرهنگی دانشگاه کاشان از اردوی جهادی بازدید کرد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به همراه سرپرست دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه از گروه جهادی منتظران آفتاب بسیج دانشجویی این دانشگاه در روستاهای قره کهریز و آشناخور بازدید کرد.

مفدا - کاشان- معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به همراه سرپرست دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و مرتضی عبدالوند مدیر فرهنگی دانشگاه نهم شهریورماه از فعالیت گروه جهادی منتظران آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه در روستاهای قره کهریز و آشناخوراز توابع شهرستان خمین  بازدید کرد.

دکتر گیلاسی با بیان اینکه اردوی جهادی از جمله کارهای پسندیده‌ای است که موجب خودسازی و تقویت روحیه و معنویت در جوانان می‌شود، از دیدار با دانشجویان جهادی ابراز خرسندی کرد.

وی همچنین از همکاری فرمانداری، شورای شهر، رییس و معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی، سازمان بهزیستی، کمیته امداد و سایر نهادها و مراکز دولتی شهرستان خمین در برگزاری این اردو قدرانی نمودند.

هشتمین اردوی جهادی منتظران آفتاب از تاریخ ۲۹ مرداد ماه با حضور ۶۰ نفر از دانشجویان‏، متشکل از ۳۰ دانشجوی دختر و ۳۰ دانشجوی پسر در روستاهای قره کهریز و آشناخور از توابع شهرستان خمین کار خود را آغاز کرد و همچنان ادامه دارد.

این اردو شامل کارگروه‌های مختلف فرهنگی ،اقتصادی ،عمرانی، آموزشی، بهداشتی و... است که هر کدام با برنامه و چشم انداز خود اهدافی را در اردو دنبال می کنند.

گفتنی است اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ۱۲ شهریور ماه به کار خود پایان می‌دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.