چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰

مسابقات مرحله دانشگاهی بخش‌های آوایی ومعارف جشنواره قرآن هدهد دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

برگزاری مرحله مقدماتی جشنواره قرآنی

 از روز ۱۶ تا ۲۳ آذرماه مسابقات مرحله دانشگاهی بخش آوایی و معارفیِ بیست و ششمین جشنواره قرآن، به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار شد.

به گزارش مفداایران؛ خانم فیض‌اله‌زاده، رئیس اداره توسعه فعالیت قرآن دانشگاه ایران، در گفتگو با خبرنگار مفدا ضمن تقدیر از اساتید، دانشجویان و کارکنانی که در این رخداد قرآنی مشارکت نمودند در خصوص نحوه انجام این مسابقات اعلام  گفت: "این مسابقات به دو صورت مجازی و حضوری برگزار شد که در بخش آوایی تمامی مسابقات، به استثناء بخش حفظ، بصورت مجازی برگزار شده و تنها در بخش حفظ قرآن، مسابقه به طور حضوری برگزار شد.

ایشان افزود: "در بخش معارف نیز تمام بخش‌های مسابقات معارف به صورت حضوری برگزار شد و تنها جهت تسهیل در شرکت دانشجویان و اساتید ساکن شهرستان‌های مختلف کشور بخش آزمون بصورت غیر حضوری نیز برای این دسته از متسابقین برگزار شد. که در زمان برگزاری آزمون نیز معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ایران، آقای دکتر خالقیان از مراحل برگزاری این مسابقات بازدید به عمل آوردند."

گفتنی است این مسابقات هر ساله مابین دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شده و پس از برگزاری مراحل مقدماتی، منتخبین این مرحله به مسابقات استانی راه می‌یابند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.