سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲

بازدید رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از چگونگی برگزاری آزمون بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد

گزارش تصویری / برگزاری آزمون بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با حضور در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، در محل برگزاری آزمون بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد حاضر شد و از نحوه برگزاری این آزمون در مرحله دانشگاهی بازدید کرد.

به گزارش مفدا – گناباد، حسن ایرانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حاشیه برگزاری این آزمون، اظهار کرد: تعداد ۵۰۷ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد شرکت نموده که از این تعداد، ۴۲۸ نفر در بخش معارفی شرکت کرده اند.

وی ادامه داد: بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد در شش بخش و ۵۵ رشته در حال برگزاری بوده و تاکنون مرحله دانشگاهی بخش آوایی آن برگزار شده و آزمون‌های بخش معارفی نیز ظهر امروز به صورت الکترونیکی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: با هماهنگی با واحد اموزش و توانمندسازی کارکنان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه، این بخش همانند سال گذشته به صورت کددار برگزار شده است.

ایرانی خاطرنشان کرد: در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه موفق به دریافت چهار مقام برتر کشوری شدند و لذا امیدواریم امسال نیز شاهد درخشش دانشگاهیان این دانشگاه باشیم.

در ادامه جواد باقری بیلندی رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در این بازدید ضمن عرض خدا قوت به همکاران واحد قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی گناباد، عملکرد این واحد را در برگزاری مرحله دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد مثبت ارزیابی کرد.