یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴

نشست دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد

نشست. وبیناری دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه دانشگاههای علوم پزشکی

نشست دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی امروز یکشنبه ۲۱ آذر ماه باحضور دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت در سالن اجتماعات شهید احدی این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا، نشست دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی امروز یکشنبه ۲۱ آذر ماه باحضور دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت و همچنین دکتر حمید رضا اشراقی مدیرکل دانشجویی در سالن اجتماعات شهید احدی این معاونت برگزار شد.

این نشست به دلیل رعایت پروتکلهای بهداشتی به صورت وبیناری برگزار شد و برخی از دبیران مناطق دهگانه به صورت مجازی به بیان دغدغه‌ها، نیازها و ضرورت‌های ورزش دانشگاهی در دانشگاه‌های تحت پوشش خود پرداختند و درخصوص لزوم تجهیزات وامکانات ورزشی در خوابگاه‌ها و فضاهای دانشگاهی بخصوص تاکید کردند.

هماهنگی درخصوص برنامه‌های آینده حوزه تربیت بدنی در دو بخش همگانی و قهرمانی تا پایان سالجاری و نیز ارائه گزارش دبیران مناطق دهگانه دانشکده ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی درخصوص روند فعالیت‌های ورزشی خود با توجه به بازگشایی دانشگاه‌ها و حضور دانشجویان از جمله موضوعات و دستور این جلسه بود.

هر یک از دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه، به مدت پنج دقیقه درخصوص کمبودها و ضرورتهای ورزش قهرمانی و همگانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی وهمچنین ضرورت تشکیل انجمن‌های ورزشی به تناسب رشته‌های ورزشی و همچنین برنامه ریزی جهت برگزاری هشتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی گرامیداشت دهه مبارک فجر یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی به گفت وگو پرداختند.

در این جلسه مقرر شد، هشتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی گرامیداشت دهه مبارک فجر یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی، بهمن ماه امسال بعد از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا برگزار شود اما حاضران در جلهس در خصوص تعداد تیم‌های حاضر در این مسابقات و نیز برگزاری احتمالی مسابقات درون منطقه‌ای برای حضور در این رقابتها و نیز لزوم تجهیزات لازم برای فراهم کردن فضاهای ورزشی و خوابگاهی برای حضور ورزشکاران در این مسابقات، بحث و تبادل نظر کردند.

تکمیل می شود...

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.