یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱

آغاز بیست‌ونهمین و سی‌امین جشنواره دانشجوی نمونه/ امکان شرکت دانشجویان فارغ‌التحصیل سال ۹۸ در این جشنواره

دانشجوی نمونه

با توجه به آغاز بیست‌ونهمین و سی‌امین جشنواره دانشجوی نمونه در دهه سوم آذر ماه ۱۴۰۰ دانشجویان متقاضی می‌توانند همانند سال‌های گذشته نسبت به شرکت و ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.

به گزارش مفداایران؛ با توجه به آغاز بیست‌ونهمین و سی‌امین جشنواره دانشجوی نمونه در دهه سوم آذر ماه ۱۴۰۰ ( تلفیق دو جشنواره دانشجوی نمونه سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰) ، دانشجویان متقاضی می‌توانند همانند سال‌های گذشته از طریق سامانه جشنواره به نشانی https:// nemooneh.behdasht.gov.ir نسبت به شرکت و ثبت‌نام در این جشنواره اقدام نمایند.

شایان ذکر است؛ به دلیل تلفیق دو جشنواره با یکدیگر، موارد ذیل به آیین نامه قبلی افزوده می گردد:

- بند ۲-۴ آیین نامه مصوب سال ۱۳۹۸: عدم احتساب یک نیمسال در سنوات تحصیلی دانشجو در صورت حذف ترم به دلیل ابتلا به بیماری کرونا.

- بند۱۰-۲ آیین نامه مصوب سال ۱۳۹۸: دانشجویانی که پس از فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه سال ۹۸ دانش آموخته شده اند، با رعایت بند ۲-۴ آیین نامه، می‌توانند در جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۰ شرکت نمایند.

- بند ۲-۱۱ آیین نامه مصوب سال ۱۳۹۸: شرط سنی در جشنواره دانشجوی نمونه حداکثر ۴۱ سال می باشد.

- سه امتیاز به صورت افزوده به دانشجویانی تعلق می گیرد که در زمینه کرونا فعالیت داوطلبانه داشته اند.

ضمناً، یادآوری می شود موارد مطروحه فوق، استثنائاً در جشنواره سال ۱۴۰۰ لحاظ گردیده و در جشنواره سال های آتی اعمال نخواهد شد.

دانشجویان بعد از مطالعه آئین نامه این جشنواره و ثبت نام و ثبت مدارک در سامانه جشنواره، باید مدارک خود را به مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه واقع در طبقه سوم ساختمان معاونت دنشجوئی و فرهنگی دانشگاه تحویل نمایند.

دانلود آیین نامه شرکت در جشنواره

دانلود شیوه نامه اجرایی جشنواره دانشجوی نمونه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.