چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰

مراسم گرامی داشت 16 آذر روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد

گزارش تصویری/ برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

مراسم گرامیداشت 16آذر، روز دانشجو با حضور دانشجویان، تشکل ها، معاونین فرهنگی و دانشجویی، آموزشی، مدیران دانشجویی،آموزشی، پژوهشی، کارکنان، اساتید، اعضای هیئت علمی در محوطه معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، مراسم گرامیداشت 16آذر، روز دانشجو در محوطه معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با حضور دانشجویان، تشکل ها، دکتر ناصر وطن خواه؛ معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر موذنی؛ معاون آموزشی، محمد نعیم بارکزیی مدیر دانشجویی، اله یار شهنوازی مدیر آموزشی و فرزانه فرجی مدیر پژوهش، حسن مهدوی فر، دبیر کمیته انظباتی و حسینی حراست و کارکنان، اساتید، اعضای هیئت علمی و کارشناسان فرهنگی، دانشجویی، آموزشی و پژوهشی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمد نعیم بارکزیی، مدیر دانشجویی خیرمقدم و تبریک به مناسبت روز دانشجو را به افراد حاضر در جشن بیان و ویژگی های یک دانشجو موفق را عنوان کردند.

در ادامه موسیقی زنده محلی به مناسبت روز دانشجو با حضور یک گروه شهرستانی در جشن نواخته شد.

دکتر موذنی؛ معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در این مراسم با تبریک 16آذر، از ویژگی های یک دانشجو و اهمیت آن سخن گفتند.

دکتر سعید دهنوی؛  مدیرکل سازمان فضای مجازی سراج سیستان و بلوچستان مهمان ویژه این مراسم بود که به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس از طریق اسکای روم برای دانشجویان با موضوع اهمیت دانشجو و تاثیر آن روی جامعه سخنرانی کرد.

پس از آن یک تئاتر به همت کانون هنرهای نمایشی با موضوع دانشجو و خوابگاه را برای دانشجویان به سرپرستی محیا شهرکی دبیر کانون اجرا شد.

پارسا مجاهد؛ دبیر کمیته رفاه و توسعه شورای صنفی دانشجویان وزارت بهداشت و دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به نمایندگی از دانشجویان درباره مشکلات صنفی رفاهی و خواسته های آنها سخنرانی کرد.

مرضیه میر غفاری؛ دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به مناسبت 16آذر و گرامی داشت این روز یک شعر طنز و دلنشین را که با حمایت و استقبال دانشجویان روبرو شد را سرایید.

دکتر ناصر وطن خواه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به مناسبت این روز ضمن پیام تبریک، یک گزارش عملکرد اقدامات از خرداد تا آذرماه معاونت فرهنگی و دانشجویی را برای دانشجویان بیان کردند.

افزایش چند برابری تسهیلات، ایجاد باشگاه ورزشی در خوابگاه پسرانه، تخصیص اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی، پیگیری رفع مشکلات خوابگاه و تغذیه هم برای دانشجویان ایرانشهر و هم چابهار از جمله مباحث سخنان ایشان بود.

تجلیل از دانشجویان ممتاز و فعال فرهنگی، دانشجویی، آموزشی و ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به همت معاونت های فرهنگی و آموزشی در پایان مراسم با اهدا لوح و جوایز انجام و از دانشجویان و میهمانان با شیرینی و شام پس از مراسم پذیرایی شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.