چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶

قدردانی رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران از فعالان بسیجی برای واکسیناسیون گسترده در امام‌زاده حسن (ع)

جلسه

دکتر محمدرضا سلمانی، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران در مراسمی از فعالان بسیجی در منطقه ۱۷ برای انجام واکسیناسیون گسترده با اهدای لوح تقدیری قدردانی کرد.

به گزارش مفدا تهران، مرکز بهداشت جنوب تهران، مراسم قدردانی از فعالان بسیجی در سایت واکسیناسیون امام‌زاده حسن (ع) روز سه‌شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ با حضور سرهنگ دوم پاسدار حسین کریمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر، دکتر محمدرضا قیوم زاده، معاون اجرایی معاونت بهداشت دانشگاه، دکتر محمدرضا سلمانی، رئیس و زهرا مرتضوی، ناظر ستادی مرکز بهداشت جنوب تهران برگزار شد.
در این مراسم دکتر سلمانی از همه عزیزانی که برای راه‌اندازی این سایت واکسیناسیون فعالیت داشتند و همه فعالان بسیجی در این منطقه تشکر و قدردانی کرد و گفت: حدود ۵۵ هزار دوز واکسن در این مرکز به هم‌وطنان منطقه ۱۷ تزریق‌شده و پوشش واکسیناسیون خوبی باهمت شما بسیجیان فعال انجام‌شده است و در این منطقه حدود ۹۶ درصد دوز اول و بالای ۸۰ درصد دوز دوم برای هم‌وطنان عزیزمان در منطقه ۱۷ تزریق‌شده است که پوشش بسیار خوبی است.
وی در ادامه افزود: این امام‌زاده یکی از سایت‌های خاص مرکز بهداشت در بحث واکسیناسیون در کشور بوده است و با توجه به اعتمادی که مردم به این امام‌زاده دارند وجود سایت واکسیناسیون در صحن امام‌زاده حسن (ع) توانست اعتماد خیلی خوبی برای مردم ایجاد کند.
رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران واکسیناسیون در این امام‌زاده را بسیار ارزشمند عنوان کرد و گفت: تعداد تزریق واکسن هم نشان‌دهنده این موضوع است که کار بسیار خوب و ارزشمندی انجام‌شده و با همکاری یکدیگر توانستیم پوشش بسیار خوب واکسیناسیون در این منطقه را داشته باشیم و امیدوارم این همکاری‌ها ادامه داشته باشد و شاهد سلامت همه مردم باشیم.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.