دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴

گرامیداشت هفته بسیج با حضور حجت السلام والمسلمین زنده دل در بیمارستان روزبه

بسیج

به مناسبت هفته بسیج حجت السلام و المسلمین زنده دل مسئول فرهنگی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بسیجیان بیمارستان روزبه، دیدار کرد.

به گزارش مفدا تهران، بیمارستان روزبه، یکشنبه 7 آذر 1400 حجت السلام و المسلمین زنده دل مسئول فرهنگی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران همراه با اعضای محترم بسیج دانشگاه، در بیمارستان روزبه حضور یافته و ضمن تبریک هفته بسیج به صحبت های همکاران بسیجی بیمارستان گوش دادند.
در ابتدای این جلسه که با حضور رئیس بیمارستان، مدیر پرستاری، مسئول حراست، رئیس امور اداری و مالی و تنی چند از همکاران بسیجی بیمارستان برگزار شد، دکتر سید طه یحیوی رئیس بیمارستان ضمن خیر مقدم و تبریک هفته بسیج؛ گفت از اوایل سال ۱۴۰۰ درصدد ترمیم تشکیلات بسیج در بیمارستان روزبه هستیم.
در ادامه همکاران هر کدام مسائل و پیشنهادهای خود را پیرامون  برنامه های بسیج مطرح کردند و خدمت در بیمارستان به خصوص در ایام کرونا را عملی بسیجی وار دانسته و کادر درمان حاضر در بخش ها را بسیجیان واقعی نام بردند.
سپس حجت السلام زنده دل، بسیج را الگویی مردمی دانست که هدفش خدمت به جامعه است و اظهار  داشت: هر کدام از ما که در دانشگاه علوم پزشکی خدمت می کنیم به مثابه یک فرد بسیجی رسالتی جز خدمت به مراجعین نداریم و آنچه مهم است روحیه بسیجی است که بر پایه فداکاری و صداقت استوار باشد.
وی همچنین فعالیت هایی را  که در قالب گروه های جهادی و همچنین تیم های ارائه دهنده خدمت مشغول به کار می باشند را معرفی کرد.
در ادامه دادرس مسئول امور انسانی بسیج دانشگاه؛ بیان کرد که به زودی طرح خدمت رسانی درمانی به مناطق محروم مجددا راه اندازی خواهد شد. همچنین قرار شد بودجه ای برای بیمارستانها برای انجام کارهای فرهنگی و رفاهی پرسنل در نظر گرفته شود و کانون بسیج بیمارستان  با وظایف مشخص و تقسیم بندی شده در حوزه های درمان، امور فرهنگی و .... فعالیت خود را ترمیم و  گسترش دهد.
در پایان حجت السلام زنده دل از همکاران فعال بسیجی دانشگاه تشکر و همه کارکنان بیمارستان را هر چند که به عضویت بسیج در نیامده باشند به پاس خدمات ارزشمندشان  بسیجی خطاب و از زحماتشان قدردانی کرد.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.