دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳

کارشناس تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

ورزش عامل تقویت سلامتی و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن/ مسابقات ورزشی عقب مانده دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد

میثم مرادی؛ کارشناس تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

کارشناس تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر که به علت کرونا عقب مانده بود، با یک ماه تاخیر برگزار و نفرات و تیم‌های برتر معرفی شدند.

میثم مرادی؛ کارشناس تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایرانشهر بیان کرد: مسابقات ورزشی دانشجویان پسر به مناسبت هفته وحدت و تربیت بدنی مسابقات ورزشی را در رشته ها و بخش های مختلف با استقبال پرشور دانشجویان برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در رشته های فوتسال، شطرنج، دارت و پینگ پنگ برگزار اما بعلت مثبت شدن  تست کرونا تعدادی از آنها با تاخیر یکماه از 2 آذر ماه الی هفتم انجام شدند.

وی تصریح کرد: در رشته های انفرادی 2نفر و در رشته گروهی فوتسال 2تیم به عنوان برنده و برتر در پایان مسابقات معرفی شد.

کارشناس تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اذعان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات گرامی داشت ایام هفته وحدت و تربیت بدنی و ایجاد روحیه نشاط، سلامتی و شادابی در افراد بود.

وی گفت: ورزش می تواند علاوه بر ایجاد روحیه شاداب باعث تقویت سلامتی و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن شود که در شرایط فعلی امروز با بیماری کرونا بسیار مهم و اثرگذار است.

مرادی خاطر نشان  کرد: برای توجه بیشتر به این به این مسئله علاوه بر وجود یک باشگاه ورزشی،  امکانات لازم برای ورزش دانشجویان در خوابگاه به صورت یک باشگاه فراهم شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.